• 14 Квітня, 2021

Якщо є ціль і робота – буде і результат

Шановна громадо Зборівщини. На виборах до Верховної Ради України від нашого округу було обрано депутатом Володимира Бойка. Він, як і обіцяв, весь вільний від сесії час приймає громадян в селах, селищах та районних центрах нашого великого виборчого округу і добивається позитивних результатів на користь місцевих громад.

Перебуваючи на прийомі громадян в с. Осташівці жителями села було піднято питання ремонту дороги автобусного сполучення сіл Нестеривці, Осташівці, Данилівці, Озерна. Народний депутат звернувся у відповідні органи державної влади й 16.05.2013 року отримано відповідь за підписом голови Зборівської РДА Ментуха Ф.А., що в третій декаді травня 2013 року компетентними органами автомобільних доріг області цей відрізок дороги було обстежено та визначено його технічний стан, обсяг робіт, кількість будівельних матеріалів та необхідні кошти для їх проведення. Ремонтні роботи планується розпочати в червні 2013 року. Добре було б, щоб сільські голови й депутати місцевих рад взяли під контроль дане питання та інформували депутата ВРУ Бойка В.Б. щодо початку та якості виконання робіт.

Під час прийому громадян в с. Озерна було піднято проблемні питання щодо нормального функціонування Озерняноської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Народний депутат надіслав звернення у відповідні органи державної владита отримав відповідь від голови Тернопільської ОДА В.А.Хоптяна, що «в 2013 році буде проведено капітальний ремонт шкільного автобуса, промислової електричної плити в їдальні школи, встановлено енергозберігаючі вікна в кабінеті інформатики».

Після активного втручання народного депутата Бойка В.Б. влада призупинила реорганізацію Малашовецької дільничної лікарні Зборівського району.

Отримавши колективне звернення від жителів сіл Малашівці, Іванківці, Чернихів, Плесківці, Глядки, Кобзарівка, Городище, Носівці Зборівського району, Володимир Бойко звернувся із депутатським зверненням до прем’єр-міністра. Нардеп вимагав недопущення ліквідації лікарні. Відтак вирішено призупинити реорганізацію дільничної лікарні в амбулаторію загальної практики сімейної медицини та привести штатний розпис лікарні до діючих нормативів.

«Коли громада одностайно захищає свої права, то жоден владний орган не буде перешкоджати» – прокоментував Володимир Бойко. – «Тому громадянам спільно потрібно захищати кожен заклад соціальної сфери».

Народний депутат України Володимир Бойко висловив сподівання, що влада відмовиться від знищення сільської медицини та навпаки розпочне наповнювати заклади охорони здоров’я сучасним обладнанням та медикаментами. Лише в такий спосіб ми зможемо забезпечити своєчасну діагностику, якісні обстеження та лікування.

«Свого часу, очолюючи Кабінет Міністрів України, Юлія Тимошенко розпочала реформування медицини саме із закупівлі медобладнання» – каже Володимир Бойко – «Це були лише перші кроки, і в такий спосіб ми можемо забезпечити здоров’я українців».

В народі кажуть: «Якщо є ціль і робота – буде і результат».

Михайло ПІНЬ,

депутат Зборівської районної ради від фракції «Батьківщина» 

Попередня

Швеція наполягає на звільненні Юлії Тимошенко до саміту у Вільнюсі

Наступна

„Європейська Україна”. Ідеологічний Маніфест партії «Батьківщина»