• 29 Червня, 2022

Висока вірогідність того, що перший крок до звільнення Тимошенко буде зреалізований, – Арсеній Яценюк на \”5 каналі\”

\”Позиція опозиції дуже чітка: для того, щоб Україна підписала угоду з ЄС і щоб Тимошенко не просто була звільнена, а й брала участь в політичному житті і кандидувала як президент України на виборах 2015 року, необхідно зробити принаймні перший крок.

Перший крок – це дати можливість для Юлії Володимирівни негайно отримати медичну допомогу за кордоном, яку вона катастрофічно потребує”, – заявив голова Політради ВО “Батьківщина”, голова фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк в ефірі програми “Час. Підсумки” на “5 каналі” в середу, 19 червня.

Він зазначив, що на зустрічі з президентом піднімалося це питання: “Це вперше, коли ми вийшли в публічний діалог з чинним президентом Януковичем щодо того, що політичні переслідування і ув’язнення Юлії Тимошенко повинні бути зупинені”.

За словами Арсенія Яценюка, президент сказав наступне: “Ніхто не сказав ні. Ми передали пакет пропозицій нашим європейським партнерам і очікуємо відповіді. Чинне законодавство не дозволяє це зробити, але з метою проведення гуманітарної місії ми розглядаємо це питання”.

На його переконання, йдеться  про те, “що не просто розглядається питання надання медичної допомоги Юлії Тимошенко за кордоном, але і дуже висока вірогідність того, що перший етап звільнення Тимошенко як одна з умов підписання угоди між Україною і ЄС буде зреалізований”.

“Я на це сподіваюсь. Із цією метою я йшов до Віктора Януковича і тепер хочу побачити, які будуть результати. Тому що моє завдання – використати всі можливі засоби для того, щоб звільнити Юлію Тимошенко”, – підкреслив голова Політради ВО “Батьківщина”.

Арсеній Яценюк також зазначив, що опозиція виступає за розпуск цієї ЦВК, “тому що цей Центрвиборчком “не встановив результати виборів і не дав мандати опозиціонерам”, – наголосив Арсеній Яценюк.

Для цього, наголосив Арсеній Яценюк, він звернувся до президента Януковича з тим, щоб в парламенті була створена ТСК за участю всіх п’яти фракцій, “яка б розробила законопроект про вибори виключно на п’яти округах, а не на семи, постанову про проведення виборів київського міського голови і Київради, розробила новий закон про ЦВК”.

“Спливає термін повноважень ЦВК в наступному році, і перед виборами президента, і, як сказала Юлія Тимошенко, це буде не битва, а різня, – нам потрібно, щоб Центральна виборча комісія була не підлеглими президента чи Партії регіонів, а незалежним органом”, – наголосив Арсеній Яценюк.

http://byut.com.ua

Попередня

Помічники народного депутата Василя Деревляного проводять прийом громадян у Луганську

Наступна

Юлія Тимошенко з нетерпінням чекає німецьких лікарів, стан здоров‘я залишається важким, – захисник