• 29 Червня, 2022

Тернопільська \”Батьківщина\” вшанувала пам\’ять жертв сталінських репресій у Тернополі

7 липня Тернопільська міська організація партії \”ВО \”Батьківщина\” разом із представниками церкви, місцевої влади та громадськості, долучилася до траурного мітингу та поминальної панахиди в пам\’ять про жертви сталінських репресій.

На початку Другої світової війни, у липні 1941 року, в Тернопільській тюрмі більшовики замордували понад тисячу мешканців краю, останки яких покояться у братській могилі на Микулинецькому кладовищі.

\"\"

Серед закатованих людей були не лише члени патріотичних організацій, а звичайні студенти, вчителі, священики, лікарі – тобто еліта, яка потенційно могла складати сталінському режиму небезпеку. Згодом серед знищених в\’язнів виявляли і дітей.

Відтак, останні дні перебування більшовиків на західноукраїнських землях ознаменувалися масовими вбивствами, жорстокість яких нічим не поступається злочинам нацистів.

\"\"

\”Батьківщина\” пам\’ятає своїх героїв, які поклали життя на вівтар історії, адже єдина з поміж усіх політичних партій та організацій області вшанувала пам\’ять закатованих.

\"\"

Завершився траурний мітинг спільним виконанням державного гімну України.

Попередня

«Батьківщина» запропонувала порядок денний позачергового засідання або сесії ВР

Наступна

Володимир БОЙКО: «У нас немає багатьох лідерів. Лідер в «Батьківщини» лише один. І це – Юлія Тимошенко»