[an error occurred while processing the directive]

Тернопільська \”Батьківщина\” вшанувала пам\’ять жертв сталінських репресій у Тернополі

7 липня Тернопільська міська організація партії \”ВО \”Батьківщина\” разом із представниками церкви, місцевої влади та громадськості, долучилася до траурного мітингу та поминальної панахиди в пам\’ять про жертви сталінських репресій.

На початку Другої світової війни, у липні 1941 року, в Тернопільській тюрмі більшовики замордували понад тисячу мешканців краю, останки яких покояться у братській могилі на Микулинецькому кладовищі.

\"\"

Серед закатованих людей були не лише члени патріотичних організацій, а звичайні студенти, вчителі, священики, лікарі – тобто еліта, яка потенційно могла складати сталінському режиму небезпеку. Згодом серед знищених в\’язнів виявляли і дітей.

Відтак, останні дні перебування більшовиків на західноукраїнських землях ознаменувалися масовими вбивствами, жорстокість яких нічим не поступається злочинам нацистів.

\"\"

\”Батьківщина\” пам\’ятає своїх героїв, які поклали життя на вівтар історії, адже єдина з поміж усіх політичних партій та організацій області вшанувала пам\’ять закатованих.

\"\"

Завершився траурний мітинг спільним виконанням державного гімну України.

[an error occurred while processing the directive]