• 13 Квітня, 2021

Володимир Бойко вимагає завершити будівництво школи в «Кутківцях»

Народний депутат України, перший заступник голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Володимир Бойко направив звернення до Тернопільського міського голови з приводу завершення будівництва Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25 на вулиці Бригадній (мікрорайону «Кутківці»).

Це вже не перше депутатське звернення Володимира Бойка, яке стосується вказаного об’єкту. Ще 23 травня нардеп звертався до прем’єр-міністра України Миколи Азарова, а у відповідь отримав інформацію про те, що Тернопільська міська рада не взяла участі у відборі інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2014 році.

Саме тому Володимир Бойко звернувся до мера Тернополя з вимогою подати в облдержадміністрацію проектно-кошторисну документацію для завершення будівництва школи.

\"\"

\"\"

Попередня

Ініціативу Юлії Тимошенко з проведення Національного круглого столу щодо євроінтеграції готовий очолити В\’ячеслав Брюховецький

Наступна

Василь Деревляний виступив проти необґрунтованого підняття вартості проїзду пасажирів у поїздах