[an error occurred while processing the directive]

Василь Деревляний виступив проти необґрунтованого підняття вартості проїзду пасажирів у поїздах

Народний депутат України Василь Деревляний звернувся до Міністра інфраструктури України з приводу необґрунтованого здорожчання вартості залізничних квитків та скорочення багатьох пасажирських поїздів.

19 червня цього року Міністерство інфраструктури України видало наказ за № 413 «Про затвердження Змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні», яким передбачено суттєве підвищення вартості проїзду пасажирів у поїздах.

Зокрема, вартість проїзду в загальних і плацкартних вагонах з 1 жовтня 2013 року буде підвищена на 10%, а в купейних вагонах – на 10% вже у липні та ще на 10 % у жовтні.

«Протягом останнього часу це вже чергове значне подорожчання залізничних квитків, яке відбувається на фоні скорочення багатьох пасажирських поїздів, впровадження руху дорогих швидкісних експресів, які при цьому не можуть перевезти таку ж кількість пасажирів, і в той же час плацкартні та купейні вагони не оновлюються, а якість надання послуг лише погіршується», – наголошує народний депутат від фракції «Батьківщина».

Також, на переконання Василя Деревляного, вартість проїзду не відповідає розмірам заробітних плат громадян.

«Цілком очевидно, що за таких обставин підвищення цін на залізничні квитки є недоцільним і необґрунтованим», – йдеться у депутатському звернення Василя Тимофійовича.

Враховуючи вищенаведене, народний депутат звернувся до Міністра інфраструктури України з вимогою, згідно чинного законодавства України, вжити заходів для скасування наказу Міністерства інфраструктури України № 413 від 19 червня 2013 року «Про затвердження Змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні», яким підвищено вартість проїзду пасажирів у поїздах у внутрішньому сполученні.

Копія депутатського звернення:

\"\"

 

[an error occurred while processing the directive]