• 29 Червня, 2022

Представники «Батьківщини» вже прибули до Зарваниці

Передусім прочани відвідали Чудотврну ікону Зарваницької Матері Божої у Парафіяльній церкві Пресвятої Тройці, що в Марійському духовному центрі.

Впродовж свого шляху, представники Тернопільської міської організації молилися за здоров’я та визволення лідера партії «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко та краще майбутнє для України.

Згодом, у каплиці біля парафіяльної церкви прочани зустрінуться із Патріархом УГКЦ Святославом.

Ввечері відбудеться освячення пам’ятника Папі Івану-Павлу ІІ, біля купелі св. Анни.

Нагадаємо, що лише вчора вранці члени міської організації «ВО «Батьківщина» вирушили від Катедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі до місця особливої Божої ласки – Зарваниці.

Таким чином, Тернопільська міська організація партії «ВО «Батьківщина» вже долучилася до святкування 1025-ої річниці Хрещення Руси-України та Року Віри.

 Завтра участь у прощі приймуть також представники Тернопільської обласної організації на чолі з головою та першим заступником голови ТОО ВО \”Батьківщина\” – народними депутатами України Василем Деревляним та Володимиром Бойком.

Також завтра, 14 липня, на Тернопільщину завітає голова Політичної ради ВО «Батьківщина», голова парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, який також стане учасником Всеукраїнської прощі в Марійському духовному центрі.

Попередня

У Верховній Раді України почули про незадовільний стан доріг Вишнівець-Новий Олексинець та Вишнівець-Почаїв

Наступна

Арсеній Яценюк у Зарваниці: 1025-ліття Хрещення Руси-України не можна використовувати в політичних цілях