[an error occurred while processing the directive]

Депутати «Батьківщини» обговорили з Юлією Тимошенко стратегію перемоги на президентських виборах, – Арсеній Яценюк

Депутати від ВО «Батьківщина» обговорювали з Юлією Тимошенко питання стратегії перемоги на президентських виборах 2015 року.

Про це повідомив журналістам голова Політради ВО «Батьківщина», голова однойменної фракції Арсеній Яценюк по завершенню чотиригодинної зустрічі з Юлією Тимошенко в харківській лікарні «Укрзалізниці» в понеділок, 5 серпня.

Він нагадав, що з’їзд партії висунув Юлію Тимошенко кандидатом у президенти: «Сьогодні основна розмова була приділена тому, як перемогти на виборах 2015 року, які кроки повинні бути зроблені для цієї перемоги і що треба робити після цієї перемоги для України».

Арсеній Яценюк підкреслив, що Юлія Тимошенко «як завжди, сильна духом, світла розумом, контролює всю ситуацію, знає, що відбувається, й особисто керує процесами об’єднання партій».

«Я залишився задоволений цією зустріччю, в першу чергу по-людськи. Юлія Тимошенко, як завжди, дуже сильна, і кожна хвилина нашої розмови додавала нам спільну впевненість, що ми здатні перемогти, що ми знаємо, як це зробити, що в нас сформована єдина потужна команда і сьогодні партія «Батьківщина» та фракція «Батьківщина» як найбільша та найпотужніша опозиційна команда здатна до реальних змін в країні і до того, щоб Україна стала проєвропейською, стала тією державою, в якій хочеться жити», – підкреслив Арсеній Яценюк.

«Ми як Об’єднана опозиція «Батьківщина» готові йти цим шляхом і разом перемагати», – додав він.

Відповідаючи на питання журналіста стосовно стану здоров’я Юлії Тимошенко, голова Політради «Батьківщини» нагадав, що німецькі лікарі зробили заключення про необхідність термінової операції для Юлії Тимошенко: «Ми очікуємо на рішення Віктора Януковича з приводу того, чи може Юлія Тимошенко отримати таку медичну допомогу за кордоном. Це було б відповідальне політичне та юридичне рішення, і це усунуло б перепони на шляху до підписання Угоди з ЄС».

Він зазначив, що до цього є кілька шляхів: міжурядова угода, відповідне рішення суду, рішення Мінюсту або Державної пенітенціарної служби, ухвалення окремого акту законодавства. «Варіантів є десятки, але прийняття цього рішення лежить виключно в площині політичної волі президента України Віктора Януковича», – наголосив він.

«Ми впевнені в тому, що ми здатні перемогти. Ми в це віримо, і тільки разом із народом України ми це здатні зробити», – додав Арсеній Яценюк.

http://byut.com.ua

[an error occurred while processing the directive]