• 29 Червня, 2022

Печерський суд вкотре підтвердив, що обслуговує інтереси влади, – заява прес-служби «Батьківщини»

«Ніякого іншого рішення від кривосуддя імені Януковича ми не очікували» – так прокоментували сьогодні ухвалу Печерського суду про задоволення позову Андрія Клюєва до Арсенія Яценюка у партії «Батьківщина».

«У цьому Печерському суді до позбавлення волі засудили лідера опозиції та голову партії Юлію Тимошенко. Було б дивним, якщо б цей суд прийняв рішення на користь її однопартійця Арсенія Яценюка. Адже вся судова система сьогодні корумпована та підкоряється волі однієї людини – Віктора Януковича», – відзначили у прес-службі партії.
 
«Батьківщина» переконана, що «в країні встановлюється авторитарна диктатура, за якої суди обслуговують інтереси однієї політичної сили – Партії регіонів на чолі з Віктором Януковичем».
 
«Андрій Клюєв зараз лише номінально є секретарем Ради національної безпеки і оборони України, а насправді, за словами його однопартійця Олега Царьова, очолює передвиборчий президентський штаб Віктора Януковича. Безпосередньо Андрій Клюєв займався і організацією провокацій на мітингу 18 травня.  Про деградацію РНБО на чолі з Клюєвим свідчить і той факт, що жодна із поважних аналітичних інституцій не брала участі у тендері щодо розробки стратегії національної безпеки України, який закінчився безрезультатно», – підкреслили у прес-службі партії.

Попередня

Влада перешкоджає скасуванню незаконного вироку Юлії Тимошенко у «газовій справі»

Наступна

Для світу Юлія Тимошенко є символом українського народу, – хорватський режисер