[an error occurred while processing the directive]

«Батьківщина» закликає політиків відкинути розбіжності задля підписання угоди з ЄС, – заява партії

Партія «Батьківщина» підтримує проведення Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього» та активно долучиться до його роботи.

Із ініціативою проведення Національного круглого столу виступила лідер партії Юлія Тимошенко, а голова Політради «Батьківщини» Арсеній Яценюк закликав ухвалити «європейський календар» і наповнити його конкретними справами, перейшовши від слів до діла у справі європейської інтеграції.
 
В «Батьківщині» вітають позицію громадськості, яка відреагувавши на ініціативу Юлії Тимошенко, приступила до конкретних заходів із організації на базі Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього» майданчику для ухвалення конкретних рішень та планів з європейської інтеграції. Надзвичайно важливо, щоби така ініціатива йшла не лише від політиків, а в першу чергу від суспільства та реалізовувалася «знизу». Тільки тоді політики та громадськість отримають можливість почути один одного та виробити спільний план дій.
 
Саме тому 23 серпня 2013 року Арсеній Яценюк та інші члени партії «Батьківщина» прийматимуть особисту участь в роботі політичного етапу Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього».
 
«Батьківщина» відкрита до діалогу та продовжує послідовно закликати Президента України, Уряд, Партію регіонів, опозиційні партії, громадських активістів відкинути усі ідеологічні, особисті та політичні розбіжності і об’єднатися довкола реалізації історичної можливості підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Переконані, що загальнонаціональним пріоритетом номер один для нашої країни повинна стати цілеспрямована робота над виконанням всіх без винятку критеріїв, які висунуті Європейським союзом для підписання Угоди про Асоціацію. Першим кроком повинно бути негайне припинення вибіркового правосуддя, політичних переслідувань, звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко.

[an error occurred while processing the directive]