• 29 Червня, 2022

Юрій Луценко: Свобода для України пролягає через свободу Юлії Тимошенко

Український політв‘язень та засновник \”Третьої української республіки\” Юрій Луценко вважає, що лише припинивши політичні репресії та звільнивши Юлію Тимошенко, Україна зможе протистояти зовнішнім викликам як самостійний політичний гравець.

Про це Юрій Луценко наголосив під час виступу на Х Світовому конгресі українців у Львові.

«Ніщо так не посилить позицію української держави в протистоянні з північним сусідом, як консолідація українського суспільства в цей час. І найкращий спосіб цього – припинення політрепресій. Конкретніше – Юлія Тимошенко має бути звільнена!», – заявив політв‘язень.
 
На його думку, такий крок дозволить Україні стати самостійним політичним гравцем та дозволить президенту Віктору Януковичу «вийти з амплуа гангстера, що викрадає людей, і стати самостійним політичним діячем».
 
«Цим кроком Янукович міг би не тільки зламати всю міжнародну гру Кремля, заточену на зрив підписання Угоди про Асоціацію. Він міг би у очах України та світу вийти з амплуа гангстера, що викрадає людей, і стати самостійним політичним діячем», – йдеться у виступі Юрія Луценка.
 
Він вважає, що ситуація, «коли український президент йде проти цілого Путіна, але боїться дозволити лікування позбавленій усіх прав і можливостей Юлії Тимошенко» виглядає смішною і зазначає, що «свобода для України пролягає через свободу для Юлії Тимошенко.
 
«Не може бути вільним світ, поки хоч б одна людина залишається невільною\”, – казав Кеннеді. Свобода для України пролягає через свободу для Тимошенко! Тим більше, що це саме за її косу Європа витягує нас з лабіринту Мінотавра», – наголосив Луценко.
 
Він також закликав українських політиків «хоч б цього разу мислити стратегічно, побачити поле бою за європейську Україну на декілька років наперед».

Попередня

Юлія Тимошенко: Європейська спільнота – наш справжній дім

Наступна

Опозиція у Тернополі відзначатиме національні свята окремо від «провладного режиму»