• 29 Червня, 2022

Шановні тернополяни та гості міста!

Тернопільська міська організація партії «ВО «Батьківщина» вітає всіх Вас із Днем міста та величним Храмовим празником – Успінням Пресвятої Богородиці.

\"\"

День міста це завжди хвилююча подія для його жителів. Це свято улюблене і шановане всіма тернополянами.  Разом з тим, воно є  особливим днем духовної радості і торжества, щирої надії на краще майбутнє.

В Пресвятої Богородиці було багато життєвих шляхів, але Вона обрала такий, що залишив нам приклад  по найвищих моральних чеснотах. І ми з вами,  повинні триматися такого ж вірного шляху. Тільки тоді, з чистим серцем, зможемо бути впевними у кращій долі України.  

Бажаємо Вам завжди в щирій молитві звертатися до нашої небесної Матері, яка зрозуміє і відчує Ваше серце, знайде потіху і розраду для кожного потребуючого.

                Також, хочемо побажати рідному місту Тернополю стабільності та процвітання, а Вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, злагоди та достатку у домівках, сімейного затишку та благополуччя, мудрості і натхнення у справах, щедрої долі та Божого благословення!


З повагою та найщирішими вітаннями,                 

Тернопільська міська організація

партії «ВО «Батьківщина»

Попередня

Володимир Бойко побував у Лановецькому та Козівському районах

Наступна

Дорогі тернополяни!