• 29 Червня, 2022

\”Батьківщина\” проголосує за всі законопроекти, необхідні для асоціації з ЄС, – Сергій Соболєв

Фракція \”Батьківщина\” підтримає пакет євроінтеграційних законопроектів.

Про це повідомив заступник голови фракції Сергій Соболєв.

За його словами, сьогодні о 12:00 відбудеться розширена нарада керівників парламентських фракцій та профільних комітетів ВР з представниками уряду для погодження всіх пунктів так званого євроінтеграційного пакету.
 
Соболєв повідомив, що фракція \”Батьківщина\” сьогодні на засіданні розглянула пакет законопроектів щодо євроінтеграції та ухвалила рішення щодо їх підтримки.
 
Зокрема, це законопроект про внесення змін та доповнень до закону про прокуратуру; законопроект про Національне бюро розслідувань; законопроект щодо приведення у відповідність до Конституції виконання судових рішень.
 
Крім того, законопроект щодо виконання судових рішень міжнародних судів, який, за словами Соболєва, фракція підтримає в разі, якщо з нього виключать всі пункти щодо невиплат по рішенням судів, які урядом та президентом пропонується реструктуризувати: \”інакше ми за це голосувати не будемо, бо вважаємо, що всі виплати негайно мають бути зроблені\”.
 
Також, за словами Сергія Соболєва, фракція розглянула законопроект про вибори у проблемних округах і підтримує пропозицію провести їх не пізніше листопада.
 
Народний депутат прогнозує, що вже завтра парламент підтримає всі ці законопроекти.
 
\”Без сумніву, залишається відкритим питання, без якого всі ці пункти будуть недіючі – це питання звільнення Тимошенко. Це питання також буде обговорюватись на нараді\”, – повідомив він.

Попередня

Микола Томенко: Вибір між Європейський Союзом і Митним Союзом – як вибір між вузом і армією

Наступна

Василь Деревляний: «Чортків таки отримає статус міста обласного значення»