[an error occurred while processing the directive]

З початку року заборгованість із виплати зарплат в Україні зросла на 92 000 000 грн, – заява

Партія «Батьківщина» вимагає від Міністерства соціальної політики вжити дієвих заходів для ліквідації ганебної заборгованості з виплати зарплати та відновити своєчасну виплату соціальної допомоги тим, хто її потребує.

За даними Держкомстату, станом на 1 січня 2013 заборгованість із виплати зарплати була 893,7 млн.грн., а вже станом на серпень 2013 заборгованість становила 985,4 млн.грн. 

Слід нагадати , що перше доручення міністрові соцполітики від уряду стосувалося саме заборгованості із виплати зарплати. Але віз зарплатних  боргів і нині там. Більше того, заборгованість із зарплат не тільки не зменшена,  а й  зросла майже на 92 млн. грн.

До того ж, українцям масово затримують соціальні виплати.

Фонд із тимчасової непрацездатності затримує виплату лікарняних та декретних, а Фонд зайнятості невчасно виплачує соціальну допомогу з безробіття. Затримка виплат становить півтора–два місяці.

«Батьківщина» нагадує керівникові мінсоцполітики про необхідність припинити «мріяти», роздавати обіцянки і займатися саморекламою. Міністерство зобов’язане зупинити наростання соціальних боргів держави перед громадянами України, або його очільниця має визнати власну неспроможність і подати у відставку.

 http://byut.com.ua

[an error occurred while processing the directive]