• 18 Травня, 2021

Єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах має стати опозиціонер – переможець першого туру, – Юлія Тимошенко

Лідер опозиції Юлія Тимошенко заявляє, що єдиним кандидатом від опозиційних сил на президентських виборах має стати лише той кандидат-опозиціонер, хто переможе в першому турі виборів.

Про це вона заявила в інтерв’ю Інтернет-виданню «Українська правда».

«Відповідь очевидна –той з опозиціонерів, хто переможе всіх інших в першому турі. Це чесно, прозоро, демократично. Це є єдиний можливий всенародний праймеріз», – заявила Юлія Тимошенко.
 
Лідер опозиції є противником висунення єдиного кандидата в президенти від опозиції в першому турі виборів. Вона закликала не підігравати політтехнологам Януковича на темі «єдиного кандидата в першому турі», оскільки це відкриє для них можливість «поділити Україну на схід і захід навколо ідеології \”руского міра\”», оголошувати боротьбу з «фашистами», «проамериканцями» та іншими \”ворогами радянського народу\”».
 
Юлія Тимошенко вважає, що у разі висунення єдиного кандидата від опозиції ефективно працюватиме лише один штаб і опозиція втратить можливість добратися «до кожного села, до кожної оселі, до кожного серця» та недорахується 10-15% голосів українських патріотів, які поповнять армію «проти всіх», не побачивши на виборах свого кандидата.
 
«Наступні президентські вибори будуть найжорстокішими та найбруднішими за всю історію незалежної України, і різниця між учасниками другого туру буде складати лічені голоси. Помилки з нашого боку недопустимі», – попереджає незаконно ув’язнений політик.
 
«Висунення єдиного кандидата від опозиції вже в першому турі… забезпечить обрання Януковича на другий термін»,- заявила Юлія Тимошенко.
 
З огляду на це вона вважає, що в першому турі президентських виборів мають взяти участь всі кандидати від опозиційних партій і вони повинні в повну силу «бити по клановій \”Сім’ї\” з усіх працездатних гармат».
 
За словами лідера опозиції, це «дасть шанс мобілізувати максимум людей та отримати в першому турі сукупно за всіх опозиційних кандидатів удвічі більше голосів, ніж за Януковича».
 
Після першого туру виборів, на думку Юлії Тимошенко, «усі лідери опозиції постануть перед суспільством єдиною командою» та публічно підтримають в другому турі опозиційного кандидата-переможця, що забезпечить перемогу з результатом 60-65% голосів виборців.
 
«Без сумніву, це призведе до синергії вищого рівня та дасть можливість кандидату від опозиції перемогти в другому турі перший раз в історії України з результатом 60-65%, що зробить фальсифікації неефективними», – наголосила Юлія Тимошенко.
 
Тимошенко також зазначила, що партія \”Батьківщина\” обов’язково буде матиме свого кандидата на виборах, незалежно від того, де вона перебуватиме – у в’язниці чи на волі.
 
Лідер опозиції заявила, що «Батьківщина» «не порушить заповідь непоборювання між демократичними командами в першому турі та однозначно публічно підтримає переможця від демократів у другому турі».
Між тим, Юлія Тимошенко впевнена в перемозі саме кандидата від «Батьківщини» і вважає, що в першому турі він набере не менше 25% голосів.
 
«Найкраща соціологія – це останні парламентські вибори, де \”Батьківщина\” отримала 25%. У першому турі президентських виборів результат нашого кандидата буде не меншим», – наголосила лідер опозиції.

Попередня

Юлія Тимошенко: «Я осмислювала, якою мусить бути успішна Українська держава… зараз вже розумію, як це зробити»

Наступна

Для Італії Юлія Тимошенко є уособленням демократичної України, – голова комітету Сенату