[an error occurred while processing the directive]

Юлія Тимошенко закликає громадськість дати шанс опозиції і тим самим захистити власне майбутнє

Юлія Тимошенко закликає громадськість, журналістів та аналітиків надати шанс «молодій, але цілком патріотичній опозиції», підтримати її та тим самим захистити власне майбутнє.

Лідер опозиції закликає громадськість не вишукувати помилки в минулому, а не допустити їх в майбутньому, аби одного ранку не прокинутися «в українській Північній Кореї».
 
«Я звертаюся до всіх громадських діячів, незалежних журналістів та аналітиків… і до залежних теж… Урешті-решт звертаюся навіть до \”95 кварталу\” :) та всіх сильних людей, які мають вплив: допоможіть нашим небездоганним опозиційним силам у їх боротьбі, а вони допоможуть вам не прокинутися зранку в українській Північній Кореї», – наголосила Юлія Тимошенко.
 
Лідер опозиції попросила «громадянське суспільство, журналістів, політологів та аналітиків критикувати опозицію, але не забивати її до смерті».
 
«Дайте їй шанс», – заявила Юлія Тимошенко.
 
Тимошенко попереджає, що загибель опозиції може призвести «до остаточного встановлення диктатури», однак вірить, що в 2015 році опозиція назавжди усуне режим від влади.
 
Політик повідомила, які ризики має врахувати опозиція, аби не допустити помилки в майбутньому і які має зробити кроки.
 
На думку лідера опозиції, має розпочатися публічна боротьба «проти будь-яких змін до Конституції, які дозволять Януковичу повністю узурпувати владу». «Для цього треба використати всі можливості парламентської опозиції», – вважає вона.
 
Необхідність скасування небезпечного, антиконституційного та такого, що загрожує незалежності країни закону «Про всеукраїнський референдум» Юлія Тимошенко вважає питанням суттєвої ваги.
 
«Якщо зараз опозиція не доб’ється скасування закону \”Про всеукраїнський референдум\”, може прийти час, коли цей референдум скасує нашу незалежну державу», – наголосила політик.
 
Юлія Тимошенко вважає цей закон «бомбою уповільненої дії, у якій вже увімкнули таймер» і що «може спрацювати у період після підписання Угоди про асоціацію безпосередньо перед президентськими виборами».
 
«Всеукраїнський референдум може стати технологічною складовою виборчої кампанії Януковича. Всенародний референдум в руках авторитарного лідера – один з найсильніших інструментів народження диктатури», – підкреслила лідер опозиції.
 
Юлія Тимошенко також закликає опозиційні фракції внести лаконічні та поправки до закону \”Про вибори президента України\”, які мінімізують фальсифікацію виборів і вже передала свої пропозиції фракції.
 
«Або ми змінюємо деякі статті цього закону, або вибори як такі перетворяться на профанацію», – зазначила вона.
 
Юлія Тимошенко також закликає опозиційні сили «негайно визначити єдиного кандидата на посаду мера Києва та в будь-якій спосіб домогтися невідкладних виборів мера та міськради», бо збереження нелегітимної влади в столиці напередодні президентських виборів є небезпечним та недопустимим.
 
«Не може бути ніякого, навіть дріб’язкового взаємопоборювання між опозиційними партіями. Що б не відбувалося, як би не завершилися президентські вибори, \”Батьківщина\”, \”Свобода\” та \”Удар\” мусять залишатися єдиною та непохитною командою, шансом на Україну без диктаторів та кланів», – зазначила Юлія Тимошенко.

[an error occurred while processing the directive]