• 18 Травня, 2021

Влада зобов’язана добудувати школу в «Кутківцях»

У п’ятницю, 20 вересня, у Верховній Раді України виголошено депутатський запит народного депутата України, першого заступника голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Володимира Бойка щодо виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації, завершення будівництва та облаштування загальноосвітньої школи по вулиці Бригадній в місті Тернополі. Запит спрямовано до прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

До Володимира Бойка письмово звернулись жителі мікрорайону «Кутківці» (всього 897 громадян), які переживають за майбутнє своїх дітей.

Так, мікрорайон «Кутківці» міста Тернополя швидко зростає в своїх розмірах. З кожним роком збільшується кількість житлових будинків, а разом з ними і кількість сімей тернополян. Діюча школа №25 не здатна надати освіту усім дітям шкільного віку, що проживають в «Кутківцях», оскільки немає достатньої кількості облаштованих приміщень та належної інфраструктури. Через це чимало дітей із «Кутківець» навчаються в інших школах міста Тернополя, розташованих в різних мікрорайонах. Діти змушені щодня їздити переповненим громадським транспортом, що тягне за собою додаткові затрати часу, зусиль та коштів.

За словами Володимира Бойка, вирішенням цієї проблеми може стати завершення будівництва та облаштування загальноосвітньої школи по вулиці Бригадній.

Будівництво вказаного навчального закладу розпочате у 1993 році. До 2009 року частково здійснювались витрати на виконання будівельних робіт. Протягом кількох останніх років кошти на завершення будівництва не виділялись.

На даний час на території мікрорайону «Кутківці» міста Тернополя проживають 807 дітей шкільного та дошкільного віку.

У зв’язку із цим народний депутат України Володимир Бойко вимагає від Кабінету Міністрів України профінансувати за рахунок бюджетних коштів виготовлення оновленої проектно-кошторисної документації, завершення будівництва та облаштування загальноосвітньої школи по вулиці Бригадній в місті Тернополі.

Попередня

Власенко: Рішення у справі Юлії Тимошенко перебуває у голові Януковича

Наступна

Депутати Чорткова подякували Василеві Деревляному та усім, хто посприяв Чорткову в отриманні статусу міста обласного значення