• 3 Липня, 2022

ЄС наполягає на виконанні всіх критеріїв для підписання угоди про асоціацію, – Єврокомісар

Заступник голови партії \”Батьківщина\”, Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря провів зустріч з Комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле у Брюсселі.

Сторони обговорили перспективи європейської інтеграції України та питання, пов\’язані із підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі.
 
\”Ми підтримуємо підписання Угоди, але лише за умови виконання критеріїв Ради ЄС\”, – наголосив Штефан Фюле, відкинувши \”можливість послаблення або зменшення критеріїв\”.
 
Він високо оцінив роботу парламенту України у цьому напрямку та обговорив з Григорієм Немирєю питання, які ще необхідно розглянути Верховній Раді, зокрема, закон про прокуратуру.
 
Окремо сторони наголосили на важливості рішучих дій та досягнення відчутного прогресу у питанні вирішення проблеми політично-мотивованих вироків, в першу чергу справи лідера опозиції Юлії Тимошенко.
 
Григорій Немиря та Штефан Фюле погодилися на важливості кількох наступних тижнів для вчасного виконання критеріїв та підкреслили важливість місії Кокса-Кваснєвского у цьому зв\’язку.
 
Крім того, Штефан Фюле висловив підтримку Юлії Тимошенко та передав їй слова вдячності за її конструктивне звернення до 10-ї Ялтинської щорічної зустрічі \”Україна та світ в епоху змін: фактори успіху\”, яке високо оцінили учасники.
 
2-3 жовтня Григорій Немиря бере участь у слуханнях в Європейському Парламенті «Міграція та мобільність в рамках Східного партнерства» у Брюсселі.
 

Попередня

Арсеній Яценюк вимагає від Пшонки покарати правоохоронців, які побили та незаконно затримали активістів під Київрадою

Наступна

Дорогі вчителі, педагоги, викладачі, працівники освітньої сфери!