[an error occurred while processing the directive]

ЄНП підтримує клопотання про помилування Юлії Тимошенко і вимагає її звільнення

Європейська народна партія повністю підтримує клопотання про помилування Юлії Тимошенко, яке представники місії Європарламенту Пет Кокс і Александр Кваснєвський подали президенту Віктору Януковичу, і вимагає негайно його задовольнити та звільнити Юлію Тимошенко.

Про це йдеться в офіційному прес-релізі ЄНП.

\”Від імені ЄНП я повністю підтримую клопотання послів Європейського Парламенту до Президента України про помилування колишнього прем\’єр-міністра і лідера опозиції\”, – заявив Віце-президент ЄНП Яцек Заріуш-Вольські.
 
\”У рамках цього клопотання ЄНП висловлює повагу до згоди Юлії Тимошенко пройти курс лікування, на яке вона негайно потребує, у Німеччині\”, – сказав він.
 
За його словами, \”зараз саме Президент Янукович повинен вирішити це важливе питання вибіркового переслідування\”. 
 
\”Європейський Союз, міжнародна спільнота та народ України чекають на негайне вирішення цього питання, яке впливає на долю України\”, – підкреслив Яцек Заріуш-Вольські.
 
У цьому зв\’язку Віце-президент ЄНП зазначив, що \”критерії, визначені ЄС як необхідні для підписання Угоди про асоціацію, невиконані, а час для цього вже вичерпаний\”.
 
Він нагадав, що Європейський Парламент буде розглядати виконання Україною вимог, необхідних для підписання Угоди 15 жовтня (звіт Кокса-Кваснєвського)  та 23 жовтня (резолюція ЄП щодо прогресу у політиці Східного сусідства).
 
\”Якщо до цього часу Юлія Тимошенко не буде звільнена, то критерії, необхідні для підписання Угоди про асоціацію, не будуть виконані і ЄС не підпише Угоду під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі\”, – сказав він.
 
\”Чи може Україна дозволити собі втратити цю можливість та зруйнувати свій власний європейський вибір?\”, – додав він.
 
\”Я закликаю Президента Януковича не змарнувати цей історичний момент і продемонструвати мудрість та позицію людини, яка вболіває за свою країну\”, – наголосив Віце-президент ЄНП.

[an error occurred while processing the directive]