• 3 Липня, 2022

«Батьківщина» наполягає на відсутності необхідності ухвалювати закони для звільнення Юлії Тимошенко, – заява партії

Фракція «Батьківщина» не подаватиме якихось додаткових законопроектів щодо лікування засуджених за кордоном, оскільки чинне законодавство і так дозволяє президенту звільнити лідера опозиції Юлію Тимошенко.

Про це йдеться в заяві партії.
 
«Ми неодноразово наголошували на тому, що чинне законодавство, зокрема, Конституція, закони в сфері охорони здоров’я та Кримінально-виконавчий кодекс не встановлюють жодного обмеження для виїзду засудженого на лікування за кордон. Таким чином, намагання Януковича перекласти відповідальність за вирішення долі Юлії Тимошенко на парламент є як мінімум лукавством», – підкреслено в заяві.
 
«Водночас ми нагадуємо українській владі, що компроміс з Європою, якого треба досягнути, щоб підписати Угоду про асоціацію з ЄС, вимагає усунення проблеми вибіркового правосуддя взагалі, а не просто вивезення Юлії Тимошенко на лікування», – наголосили в «Батьківщині».
 
«Тому ми знову підкреслюємо: вирішення питання усунення політично мотивованого правосуддя та розв’язання проблеми Юлії Тимошенко лежить винятково на президенті України Вікторі Януковичі. В адміністрацію президента подано достатню кількість клопотань про звільнення лідера опозиції, зокрема, від глав українських церков, 172 народних депутатів та місії Кокса-Кваснєвського. Потрібна лише політична воля Януковича», – йдеться в заяві.
 
«Партія «Батьківщина» повністю погоджується зі способом вирішення питання Юлії Тимошенко, запропонованим місією Євросоюзу. Ми продовжуємо наполягати, що на лікування за кордон лідер опозиції повинна виїхати вільною людиною, позбавленою несправедливих звинувачень та вироків продажних судів», – наголосили в «Батьківщині».

Попередня

Молодь ЄНП закликає Януковича звільнити Юлію Тимошенко

Наступна

На другорядних Інтернет-сайтах розміщена нова хвиля фальшивок, – прес-служба «Батьківщини»