[an error occurred while processing the directive]

Юлія Тимошенко: Заради європейського майбутнього країни я буду приймати всі пропозиції місії Кокса-Квасьнєвського, якими б важкими вони для мене не були

Відкритий лист Юлії Володимирівни Тимошенко, оприлюднений Сергієм
Соболевим у п\’ятницю, 25 жовтня, в програмі \”Шустер live\”

Для всіх представників влади, які намагаються організувати провокації навколо мого імені, заявляю, що я ніколи, чуєте?!, ніколи не висувала будь-яких умов або вимог щодо моєї долі місії Кокса-Квасьнєвського і ніколи цього робити не буду.

Я вважаю, що та підтримка та унікальна боротьба, яку веде світова демократична спільнота за моє звільнення, є для мене Божим Благословенням, актом доброї волі, прикладом безпрецедентної людяності та гуманності. Світові лідери нікому нічим не зобов’язані. Як я можу ставити якість вимоги, або з чимось не погоджуватися щодо умов мого звільнення? Припиніть всі провокативні розмови.

Я заявляю, що заради підписання Угоди про асоціацію я — без будь-якого обговорення — завжди з вдячністю приймала всі, підкреслюю, усіі пропозиції місії президентів Кокса-Квасьнєвського, узгоджені з лідерами Європейського Союзу щодо мого звільнення. І надалі, заради європейського майбутнього країни, я буду приймати всі їх пропозиції, якими б важкими вони для мене не були.

Якщо місія президентів Кокса-Квасьнєвського прийме рішення відмовитися від процедури мого помилування та вирішить, що необхідно перейти до прийняття в Верховній Раді законопроекту щодо мого звільнення, то наша команда проголосує лише за той варіант законопроекту, який буде повністю узгоджений з місією та лідерами Європейського Союзу.

Юлія Тимошенко

Качанівська колонія,

Харків

25.10.2013 р.

[an error occurred while processing the directive]