[an error occurred while processing the directive]

Пет Кокс сподівається на вирішення справи Юлії Тимошенко до саміту у Вільнюсі

Вчора заступник голови партії «Батьківщина», Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря взяв участь у пленарній зустрічі Конференції комітетів парламентів держав-членів ЄС у справах спільноти та європейських справах (COSAC) у Вільнюсі (Литва).

Під час свого виступу на панелі «Парламентська дипломатія – Європейський Парламент-Україна» він подякував Литві, яка наразі головує в ЄС, за підтримку України та за запрошення представника Верховної Ради взяти участь у ювілейному засідання COSAC.

«Більшість фракцій нашого парламенту підтримує євроінтеграційний курс нашої держави, включаючи підписання Угоди про асоціацію з ЄС», – наголосив Григорій Немиря. – «Критерії Ради ЄС відомі і чіткі і я сподіваюся, що вже найближчим часом буде досягнуто прогрес у вирішенні питання політично вмотивованого переслідування».

У зв‘язку з цим, він подякував колишньому Президенту Європейського Парламенту Пету Коксу, який виступив з основною доповіддю під час цієї панелі, за зусилля місії Кокса-Кваснєвського щодо вирішення справи Юлії Тимошенко

«Я сподіваюся, що до саміту у Вільнюсі ми знайдемо шлях вирішення справи колишнього прем‘єр-міністра України, який буде взаємоприйнятним. Це означає звільнення Юлії Тимошенко та можливість для неї отримати лікування за кордоном», – сказав Пет Кокс.

У панелі «Парламентська дипломатія – Європейський Парламент-Україна» взяли участь 15 депутатів – членів національних парламентів держав-ЄС.

«Ми всі хочемо, щоб саміт Східного партнерства у Вільнюсі був успішним і Угоду про асоціацію було підписано. Але Україна має знати, що ми не зможемо рухатися вперед до цієї мети за рахунок наших цінностей», – сказав Голова Комітету з питань Європейського Союзу Палати Лордів Великої Британії Лорд Тімоті Босвелл.

Довідково: Конференція комітетів парламентів держав-членів ЄС у справах спільноти та європейських справах (COSAC), яку було засновано  у 1989 році, відбувається два рази на рік у столиці країни, яка на той час головує в ЄС. У ній беруть участь  по шість представників від кожного національного парламенту держав ЄС та  по три спостерігачі від держав-кандидатів на членство в ЄС.

http://byut.com.ua

[an error occurred while processing the directive]