[an error occurred while processing the directive]

Володимир Бойко звернув увагу очільника МВС на зволікання міліціонерів щодо розслідування фальсифікації рішення Чортківської районної ради

Народний депутат України Володимир Бойко направив депутатське звернення міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченку з приводу зволікання працівниками міліції під час розслідування фальсифікації рішення Чортківської районної ради.

Так, до сьогоднішнього дня не опитано жодного депутата Чортківської районної ради, які повідомили про порушення закону.

За словами нардепа, органи влади почали «опрацьовувати» обранців органу місцевого самоврядування, особливо тих, які є працівниками бюджетної сфери, щоб вони відкликали свої підписи під зверненням.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ проводить перевірку фактів фальсифікації голосувань під час пленарних засідань Чортківської районної ради. Про це повідомив народний депутат України Володимир Бойко.

За словами депутата, під час розгляду на пленарному засіданні Чортківської районної ради 29 грудня 2012 року питання порядку денного «Про чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2013 рік і оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради» головуючий на сесії, голова районної ради В.В.Заліщук, при оголошенні результатів голосування за проект рішення з зазначеного вище питання озвучив недостовірні результати голосування.

Зі слів депутатів районної ради від фракцій ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода», за вказаний проект рішення проголосувало не 47 депутатів як озвучив голова Чортківської районної ради, а 37, оскільки ці дві фракції не голосували за пропонований проект рішення.

Результати голосування озвучені на сесії головою Чортківської районної ради були внесені до протоколу сесії.

На підставі недостовірних результатів голосування було оформлено та підписано головою районної ради рішення №278 від 29 грудня 2012 року «Про чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2013 рік і оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради», яким встановлено надбавки до зарплати голові та заступнику голови районної ради в розмірі 50% та високі відсотки постійного преміювання.

[an error occurred while processing the directive]