[an error occurred while processing the directive]

Арсеній Яценюк: Небажання ПР ухвалювати \”євроінтеграційні\” закони – це ніщо інше, як зрив саміту у Вільнюсі

Законопроект Анжеліки Лабунської про лікування ув’язнених закордоном не отримав підтримки від Партії регіонів на засіданні профільного комітету, оскільки «Віктор Янукович не дав відповідної вказівки».

Про це заявив по завершенні засідання комітету, 6 листопада голова фракції \”Батьківщина\” Арсеній Яценюк.

«Вони (Партія регіонів. – ред.) не будуть голосувати за жоден законопроект, знову тягнути час, відправляти їх на доопрацювання», – наголосив він.
 
Голова Політради «Батьківщини» підкреслив, що опозиція погодилась на створення робочої групи, щоб доопрацювати законопроект Анжеліки Лабунської, однак, провладні депутати проголосували проти: «Ми вимагали від них, щоб вони внесли свій законопроект – вони не внесли жодного. Ми пропонували пакетне голосування за закон про прокуратуру, зміни до виборчого законодавства і законопроект Лабунської, щоб одним голосуванням вирішити питання по ЄС. Але й це не прийнято. Зрозуміло чому – немає політичного рішення Віктора Януковича».
 
«Відсутність цих законів – це ніщо інше, як зрив саміту у Вільнюсі і підписання Угоди між Україною і ЄС», – підкреслив Арсеній Яценюк.
 
Як відомо, Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за підсумками майже чотиригодинного засідання рекомендував направити на доопрацювання всі чотири законопроекти щодо лікування та звільнення Юлії Тимошенко. Таку пропозиція внесли представники Партії регіонів.

[an error occurred while processing the directive]