• 21 Вересня, 2021

Опозиція передала до Ради законопроект про лікування Юлії Тимошенко закордоном та понад 150 підписів за скликання позачергового засідання парламенту

Сьогодні опозиція передала спікеру парламенту, керівнику фракції Партії регіонів і голові відповідної робочої групи законопроект щодо лікування Юлії Тимошенко закордоном.

Про це повідомив журналістам у п’ятницю, 8 листопада, на брифінгу в парламенті голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

За його словами, це базовий законопроект, який надає можливість ув’язненій особі, яка не отримує належної медичної допомоги терміном більш ніж 365 днів, звернутись до суду за отриманням відповідного дозволу на медичну допомогу за межами країни: «Цей законопроект є прийнятним для наших європейських партнерів, так як ми з ними його обговорювали».
 
«Ми пішли на всі компроміси. І цей законопроект – це ніщо інше, як остання можливість підписати Угоду між Україною і ЄС. Але навіть на цей законопроект Партія регіонів не дала жодних пропозицій і відмовилась його підтримувати». – наголосив Арсеній Яценюк.
«Жодної відповіді ми не отримали крім однієї – \”ми не готові підтримувати жоден із законів, який дає можливість надати медичну допомогу Юлії Тимошенко та підписати Угоду з ЄС», – підкреслив він.
 
Так само, за його словами, опозиція отримала відмову на неодноразові звернення до голови Верховної Ради з тим, аби оголосити сьогодні з трибуни про скликання позачергового засідання парламенту або у вівторок, або в середу.
 
Він повідомив, що сьогодні до апарату Верховної Ради передані понад 150 підписів народних депутатів України «з чіткою вимогою скликати позачергове засідання Верховної Ради на вівторок»: «Зараз вони здійснюють перевірку підписів. Зразу хочу заявити – всі депутати, які підписали це подання, зараз знаходяться у парламентській залі. І тому будь-які їхні інтриги, що вони знов не будуть скликати засідання парламенту, не будуть пов’язані з формальними речами, а тільки з політичними. Значить знову хочуть завалити саміт Україна – ЄС. Всі підписи передані».
 
«Якщо регіонали хочуть Угоду, вони приходять у вівторок, голосують за законопроект про надання Тимошенко медичної допомоги, за закон про прокуратуру і про вибори народних депутатів. Якщо їхній сценарій той, який ми сьогодні побачили, – це означає, що вони не приходять у вівторок, блокують засідання парламенту і це означає, що президент Янукович і Партія регіонів зірвали європейське майбутнє українського народу», – наголосив Арсеній Яценюк.

Попередня

Народний депутат пояснив причину своєї відсутності на кількох сесійних засіданнях за цей парламентський рік

Наступна

Віктор Шепета: «Найефективніший шлях побудови європейської України – подолання корупції»