[an error occurred while processing the directive]

Янукович не збирається звільняти Юлію Тимошенко, – Олександр Турчинов

Президент Віктор Янукович не збирається звільняти Юлію Тимошенко, а всі його заяви та звернення – це лише спроби затягнути час і дезінформувати європейських представників.

Про це вчора, 10 листопада в ефірі телеканалу ТВі заявив народний депутат, керівник Центрального штабу партії \”Батьківщина\” Олександр Турчинов.

За його словами, для звільнення Юлії Тимошенко не потрібно ніякого закону, достатньо указу про помилування, як це було із Юрієм Луценком.

Олександр Турчинов назвав \”затягуванням часу\” спроби Партії регіонів створити робочу групу щодо законопроекту про лікування ув’язнених закордоном.

\”Замість прийняття хоч якогось закону за основу, вони створюють комісію і починають запрошувати до неї експертів, академіків, професорів: десь на півроку роботи\”, – сказав він.

Турчинов переконаний, що влада веде \”шахрайську гру: ми хотіли звільнити Тимошенко, але ж не встигли\”.

\”Для Президентів Кокса і Кваснєвсього було шоком спілкування з Партією регіонів та комуністами. Вони розумні люди і розуміють, що їх намагаються дурити\”, – сказав він, додавши, що влада сподівається, що Європа підпише Угоду про асоціацію без виконання Україною її зобов\’язань, під впливом \”російського фактору\”.

 
\”Без припинення політичних репресій говорити про реальний європейський рух неможливо\”, – наголосив Олександр Турчинов.

Разом з тим, на його думку, у випадку непідписання Угоди, риторика Росії по відношенню до України зміниться: \”Як тільки Путін побачить, що Україна зупинилась перед дверима Європейського Союзу і ці двері зачиняються – політика Росії по відношенню до України стане в десять разів жорсткішою\”.

\”Партія регіонів це розуміє. Тому буде стукатись в європейські двері, щоб продовжити своє існування хоча б до президентських виборів\”, – додав Турчинов.

[an error occurred while processing the directive]