• 3 Липня, 2022

Партія Регіонів відмовилась працювати над розробкою компромісного законопроекту про лікування ув\’язнених за кордоном

Після півторагодинної перерви, яку було оголошено на вимогу представників провладної фракції нібито для вивчення пропозицій опозиції про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального та Кримінально-виконавчого кодексів про умовно-дострокове звільнення у зв\’язку з необхідністю лікування за кордоном, регіонали на підвищених тонах розкритикували ці пропозиції та відмовились працювати далі.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, що робоча група запропонує завтра для розгляду парламенту, представник  групи від фракції «Батьківщина» Геннадій Москаль заявив, що опозиція сьогодні зареєструє відповідний законопроект та запропонує завтра його розглянути.

«На даному етапі створення робочої групи не дало позитивних результатів», – зазначив народний депутат.

За словами Москаля, представники провладної більшості не мали наміру знаходити консенсус: вони прийшли на засідання робочої групи ні з чим і тільки те й робили, що піддавали жорсткий критиці  пропозиції опозиції.

«Врахувавши всі зауваження, які пролунали вчора від регіоналів, всі їх страхи, ми сьогодні зранку прийшли на групу з готовим документом… і вони погоджувались з цими пропозиціями до того, поки не взяли перерву і не поїхали на Банкову, після чого у них кардинально змінилась думка», – наголосив Москаль.

«Партія Регіонів не хоче європейської інтеграції, тому сьогодні вони вже перейшли на крик, на особисті образи. У них якась фобія щодо Тимошенко і ця фобія не дає рухатися вперед», – підкреслив Геннадій Москаль.

http://byut.com.ua

Попередня

Опозиція за ніч напрацювала новий компромісний законопроект щодо лікування ув’язнених за кордоном

Наступна

Янукович закрив двері до цивілізованої Європи, – спільна заява опозиційних фракцій