• 2 Липня, 2022

Не можна допустити, щоб особисті фобії Януковича знищили європейський шлях України, – Юлія Тимошенко

Захисник Юлії Тимошенко Євгенія Тимошенко зачитала журналістам лист лідера опозиції з приводу останніх подій. Наводимо його текст:

Віктор Янукович останні тижні вже насмерть ногами забиває Угоду про асоціацію. Порушення абсурдних кримінальних справ проти мого захисника Сергія Власенка зроблене сплановано та холоднокровно як останній удар в саме серце українських надій на підписання Угоди.

Янукович хоче переконати європейських лідерів, що їх зусилля із захисту України від диктатури марні і вони мусять здатися та відступити.

Януковичу здалося, що для повного краху наших європейських перспектив вже недостатньо залишати за гратами політв’язнів, грубо позбавляти Віталія Кличка можливості брати участь у президентських виборах або зривати ухвалення європейських законів. Йому мало абсолютно зухвало і безпідставно позбавляти члена Президії політради партії «Батьківщина» Сергія Власенка депутатського мандата, а мене – права на захист. Для повної упевненості Янукович вирішив діяти безпрограшно та агресією проти Сергія Власенка вже гарантовано вбити Угоду.

Я закликаю всіх лідерів Європейського союзу, українське громадянське суспільство та опозицію негайно діяти та за будь-яких обставин добиватися підписання нашої Угоди.

Не можна допустити, щоб кулуарні змови та особисті фобії Януковича остаточно знищили європейський шлях України.

Я звертаюся до всіх, хто має вплив на хід цих історичних подій, з проханням захистити 46 мільйонів українців від падіння в сутінкову зону свавілля та безкарності диктатури.

Юлія Тимошенко

Качанівська колонія, м. Харків

11.11.13.

Попередня

Прокуратура перевірить законність продажу дитячого садочка в селі Мшанець Зборівського району

Наступна

Опозиція за ніч напрацювала новий компромісний законопроект щодо лікування ув’язнених за кордоном