• 8 Грудня, 2021

НАРОДНЕ ВІЧЕ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКУ УКРАЇНУ!

У НЕДІЛЮ, 24 ЛИСТОПАДА, ПРИЙДИ І ПІДТРИМАЙ ЄДИНУ ВИМОГУ ДО ЯНУКОВИЧА: ПІДПИСАТИ УГОДУ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ

12:00 – початок ходи від пам’ятника Шевченку навпроти Червоного корпусу університету

13:00 – віче на Європейській площі за участю лідерів опозиції та громадського руху

14:00 – концерт за участю KOZAK SYSTEM, Марії Бурмаки, Тараса Чубая та інших

ЦЕ МІТИНГ НЕ ЗА ПОЛІТИКІВ.

ЦЕ МІТИНГ – ЗА ТЕБЕ!

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ! ПОДБАЙ ПРО СВОЄ МАЙБУТНЄ!

\"\"

Коментар Олександра Турчинова

Народний депутат, керівник Центрального штабу партії \”Батьківщина\” Олександр Турчинов назвав \”національною зрадою\” сьогоднішню спробу уряду змінити зовнішньополітичний курс України.

\”Для нас немає сумніву, що Азаров виконував вказівку Януковича. Зрозуміло, що вони б і кроку не зробили без його дозволу\”, – сказав Турчинов в ефірі \”5 каналу\”.

Він наголосив, що європейська інтеграція та європейський вектор розвитку України – це вимога закону \”Про засади зовнішньої і внутрішньої політики\”.

\”Хто давав право панам Азарову та Януковичу без скасування цього закону змінювати на 180 градусів курс щодо євроінтеграції?\”, – сказав Турчинов, назвавши дії Кабміну \”національною зрадою\”.

\”Відповідати за це повинен не тільки Азаров разом із членами уряду, які за це голосували, перевищивши свої повноваження, але й президент Янукович\”, – заявив народний депутат.

За словами політика, Янукович не просто повів себе деструктивно по відношенню до власної країни. \”Він фактично кинув виклик всій європейській спільноті та більшості українців, які прагнуть європейського розвитку\”, – підкреслив Олександр Турчинов.

\”Янукович і, тим більше, Азаров чи хтось із урядовців не вправі вирішувати долю українського народу\”, – сказав він, закликавши всіх небайдужих громадян прийти у неділю, 24 листопада, о 12:00 до пам\’ятнику Тарасу Шевченку, щоб \”захистити свій вибір та своє майбутнє\”.

\”Від пам\’ятника Шевченку ми підемо центром міста до Європейської площі, де відбудеться Всеукраїнське віче, на якому ми разом прийматимемо рішення, як захистити наш європейський вибір\”, – резюмував Турчинов.

Попередня

Комітет з питань культури і духовності підтримав проект Постанови Володимира Бойка та Василя Деревляного про святкування 550-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто Підгайці

Наступна

Влада перешкоджає громадянам дістатися до Києва для участі у євромайдані