• 2 Липня, 2022

Активістів «Батьківщини» з Тернопільщини нагородили на Майдані

З нагоди Нового Року відбулося урочисте зібрання представників партії «Батьківщина» на Майдані.

Перший заступник голови партії, керівник Центрального штабу Олександр Турчинов  привітав активістів зі святами, а також зачитав привітання від голови партії Юлії Тимошенко.

Рішенням президії політради «Батьківщини» найбільш активні партійці-учасники Майдану були нагороджені почесними грамотами, почесними відзнаками та годинниками.

Подарунки отримали близько 70 активістів, які представляють усі регіони України.

Серед нагороджених є два представники Тернопільщини – активісти ВО «Батьківщина» з Збаразького району Юрій Галенда та з Назар Богач зі Зборівщини.

Наші партійці вже декілька тижнів поспіль живуть на Майдані, чергують у наметі Тернопільської області, яка також є приймальнею народного депутата України Василя Деревляного.

Юрій та Назар пишаються своїми нагородами, адже визнають, що не зовсім легко перебувати на Майдані цілодобово, а також під час свят далеко від своїх родин. Втім, чоловіки переконані в перемозі Майдану та його ідеалів і не мають наміру здаватися.

За словами, партійців, за час їх перебування, вони зустріли багатьох жителів нашої області, які приходили до намету Тернопільщини щоб зігрітися та поспілкуватися. Саме в колі земляків Юрій та Назар планують зустріти Новий 2014 рік на Майдані.

Попередня

Програмний маніфест Майдану

Наступна

Дорогі тернополяни та гості міста!