• 20 Вересня, 2021

Громадська організація «Європа без бар’єрів» звернулась до європейських інституцій з проханням скасувати візовий режим для українців

Громадська організація «Європа без бар’єрів» разом із Міжнародною організацією «Європа без віз», яка охоплює більше ніж  40 організацій з усієї Європи звернулась до європейських інституцій з проханням скасувати візовий режим для українців.

Про це сьогодні на прес-конференції в Штабі національного спротиву  повідомила керівник організації «Європа без бар’єрів»  Ірина Сушко.

«Ми звернулись до відповідних інституцій Європейського Союзу з проханням запровадити тимчасовий безвізовий режим на короткострокові поїздки до ЄС», – сказала вона, додавши, що з цієї заяви починається серйозна і масштабна кампанія.

«Ми будемо звертатися безпосередньо до керівництва всіх європейських інституцій з тим, щоб втілити на сьогоднішній день цю віддалену перспективу», – сказала керівник громадської організації.

На думку Ірини Сушко, прийняття подібного рішення Європейським Союзом  стане  першим кроком  для того, щоб українці отримали «остаточний і безповоротний  безвізовий режим із Європою».

«За нами стоїть громадянське суспільство не лише України, але і Європи», – зазначила вона, додавши, що сподівається, що Європейський Союз підтвердить «ту підтримки, яку він висловлює Україні живими і практичними кроками, запровадивши тимчасовий безвізовий режим».

Попередня

Володимир Бойко: Держава боргує жителям Тернопільської області більше 8 мільйонів гривень

Наступна

Конгрес США може розглянути питання санкцій для України, – Сенатор Джон Маккейн