• 26 Жовтня, 2021

Залякування та політичні репресії «режим» розгорнув на Тернопільщині

Сьогодні, 15 грудня на номер телефону матері голови Тернопільської міської організації ВО «Батьківщина» Андрія Артимовича зателефонував невідомий. Чоловічий голос повідомив, жінці, що її син сильно побитий і, внаслідок сутичок, затриманий правоохонцями. В розмові йшлося, що причиною його затримання є політична діяльність, вияв активної громадської позиції та спротив міліції. Невідомий запропонував наляканій матері вихід з ситуації: відкупити сина, шляхом давання хабаря. Почувши суму винагороди, жінка спочатку спробувала зателефонувати синові, але його телефон був заблокований для вхідних дзвінків. В розпачі, мати взяла з дому всі гроші, решту позичила у сусідів та вирушила до місця (біля будівлі обласного СБУ), де було призначено зустріч з невідомим співрозмовником. На щастя, Андрій Іванович дізнався про ситуацію та швидше матері дістався місця призначення. На зазначений час, отримувати гроші так ніхто і з’явився.
Як повідомив голова Тернопільської міської організації ВО «Батьківщина», він ні на хвилину протягом дня не вимикав свого телефона, який знаходився в мережі досяжності. Андрій Іванович також пригадав, що з його телефоном, від початку розгорнення Майдану у Тернополі діялося щось дивне. На телефон приходили текстові, аудіо та відео-повідомлення незрозумілого змісту, поступало чимало телефонних дзвінків з невідомих номерів, які не відповідали. У найактивніші дні мітингів, телефон, який був повністю справний з зарядженою батареєю – рекордно швидко розряджався.
На даний час Андрій Артемович дає свідчення у відділку міліції. В телефонній розмові він повідомив, що пов’язує цей випадок виключно з своєю політичної діяльність на посаді голови Тернопільської міської організації ВО «Батьківщина».
Також, від свого імені як голови та всієї Тернопільської міської партійної організації, Андрій Іванович заявив, що жодні залякування чи провокації не завадять політичній діяльності, підтримці всіх цілей, завдань та ідеалів Майданів в Тернополі, Києві та по всій Україні.
Коментуючи ситуацію, народний депутат України, голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний повідомив, що дуже скоро стане відомо всі імена учасників цієї афери.
«Як правоохоронці так і представники влади, що організували та причетні до цієї провокації понесуть заслужене покарання», – запевнив народний депутат.
Голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» звернувся до членів партії та всіх жителів Тернопільщини: бути уважними, в разі подібних ситуацій зберігати спокій та розважливість.
«Ми готові стати на захист кожного, хто, не дай Бог, стане жертвою провокацій, шантажу чи погроз з боку цього нелюдського, бандитського режиму. Головне не боятися і не піддаватися на їх погрози, адже вони самі роблять це зі страху за власні «шкури», – наголосив політик.
Номер телефону громадської приймальні народного депутата України Василя Деревляного в місті Тернополі: 0352 -52-24-19.

Попередня

До уваги тернополян – учасників столичного Євромайдану

Наступна

Резолюція Євромайдану “Свободу політв’язням! Ні – політичним репресіям!”