• 29 Вересня, 2021

Майдан посилюватиметься не тільки в Києві, а у всіх регіонах України, – Турчинов

Євромайдан буде посилюватися не тільки у столиці, а у всіх регіонах України.

Про це вчора, 3 грудня заявив в ефірі 5 каналу координатор Штабу національного спротиву Олександр Турчинов.

За його словами, сьогодні у влади була можливість мирним парламентським шляхом почати розв’язувати ту кризу, яка була створена Януковичем та його оточенням.

«На жаль Янукович і Партія регіонів відмовились йти назустріч вимогам людей», – сказав він пояснивши, що саме тому сьогодні більшість не проголосувала за відставку уряду Азарова.

Олександр Турчинов повідомив, що після цього на Майдані прийняли рішення, яке вже почало втілюватися в життя: «окрім блокування та пікетування кабінету міністрів, ми починаємо блокування адміністрації президента».

Він пообіцяв, що у такому разі, коли адміністрація президента працює проти власного народу, – не працюватиме взагалі.

«Адміністрація президента, в тих умовах коли вона працює проти України, проти нашого європейського майбутнього, коли вона очолює побиття мирних громадян, працювати не буде поки ми не побачимо від них капітуляції», – зауважив Олександр Турчинов.

Разом з тим, він спрогнозував, що Янукович, не потрапивши до своєї адміністрації, намагатиметься керувати зі своєї приватної резиденції у Межигір’ї.

«Ви знаєте на Майдані лунають пропозиції навідатися до президента Януковича і в його приватну резиденцію», – сказав він нагадавши, що спроби проїхати автоколонам туди вже були.

Попередня

На Тернопільщині “Батьківщина” долучилася до спільної молитви

Наступна

Борщівський район став територією вільною від Януковича