• 26 Жовтня, 2021

“Регіонали” вже ділять російські гроші

Провладна більшість у Бюджетному комітеті Верховної Ради вирішила внести зміни до бюджету поточного року і перерозподілити гроші на користь лояльних до влади депутатів. Про це заявив народний депутат фракції “Батьківщина”, член комітету Олег Медуниця.

За його словами, під час сьогоднішнього засідання комітету, на якому всі чекали надходження проекту держбюджету на наступний рік, неочікувано з’явилися 2 законопроекти від депутатів-“регіонів” Владислава Лук’янова і Костянтина Павлова.

Цими проектами законів пропонується, зокрема, збільшити дохідну частину бюджету поточного року на мільярди гривень і розподілити ці кошти по регіонах, якими опікуються депутати Партії регіонів і лояльні до влади позафракційні.

За словами Медуниці, суть одного із законопроектів полягає в тому, щоб збільшити доходи бюджету-2013 по статті “запозичення” на суму 19 мільярдів гривень.

“Це, очевидно, вони хочуть влити в бюджет російські гроші”, – сказав Олег Медуниця.

Іншим законопроектом, за його словами, пропонується збільшити дохідну частину бюджету- 2013 ще на 1,8 мільярдів гривень і розподілити ці кошти по деяких регіонах.

“Фактично виглядає, що вони таким чином зцементовують фракцію”, – допускає опозиційний депутат.

http://batkivshchyna.com.ua

Попередня

Опозиція вимагає для розгляду бюджету зробити наступний тиждень пленарним

Наступна

Дорогі тернополяни та гості міста!