• 21 Жовтня, 2021

Резолюція Євромайдану “Про заборону Януковичу підписувати угоду щодо приєднання України до Митного союзу”

17 грудня Віктор Янукович летить до Москви, де планує підписати угоду про продаж України до Митного союзу в обмін на порятунок власної політичної долі.

Не витримує жодної критики спроба виправдати Переяславську раду-2 міфічною економічною вигодою, яку нібито несе Україні членство в Митному союзі.

Митний союз – це політична організація, створена в інтересах однієї з держав, яка прагне відновити контроль над колишніми частинами імперії, що розпалася в 1991 році.

Митний союз – це товариство довічних президентів, один з яких незмінно при владі 14 років; другий править двадцятий рік, а третій скоро вже чверть століття, як перебуває біля керма. Такими можливостями Митний союз насамперед і приваблює Януковича.

Митний союз – це не лише відсутність демократичних і вільних виборів. Це – свавілля влади, продажні та замовні суди, порушення прав і свобод людини, політичні репресії, безмежна корупція. Це – відстала економіка і низький рівень життя.

Це не наші цінності.  Українці заслуговують на краще майбутнє. Тому Майдан рішуче застерігає Януковича від спроб повернути нас у минуле і категорично забороняє йому підписувати  угоду про приєднання України до Митного союзу.

На 18-00 17 грудня – дату можливого підписання угоди – Майдан постановляє зібрати чергове народне віче, щоб сотні тисяч людей самою своєю присутністю застерігали Януковича від акту державної зради. А в разі, якщо він проігнорує наше попередження – могли ухвалити оперативні рішення на захист суверенітету Україні та самого права на її існування як незалежної держави.

Україна більше не буде губернією Російської імперії.

Україна є невід’ємною частиною Європи. Вона обов’язково буде членом ЄС. Першим кроком до цього стане підписання Угоди про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі, яке здійснить новий президент України. Янукович не має права приєднанням до Митного союзу закрити нам цю перспективу.

Ні – Митному союзу. Європейському союзу – так!

Попередня

Резолюція Євромайдану “Свободу політв’язням! Ні – політичним репресіям!”

Наступна

Учасники Майдану трьома колонами пішли до СБУ, МВС та ЦВК