• 8 Грудня, 2021

Учасники Майдану трьома колонами пішли до СБУ, МВС та ЦВК

Колону мітингувальників, що повулиці Лесі Українки рухалася до ЦВК очолювали народні депутати,  серед який представники Тернопільщини – Василь Деревляний та Володимир Бойко.

Біля ЦВК учасники мирного пікету застерегли усіх працівників виборчих комісій від фальсифікацій виборів, що саме сьогодні проходять на окремих округах по Україні.

Владою в Україні є український народ, – нагадав зі сцени Євромайдану координатор Штабу національного спротиву Олександр Турчинов.

“Тому ми проводимо попереджувальні пікети Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та Центральної виборчої комісії”, – сказав він.

“Поки стоїть Майдан, ця влада не зможе поставити нас на коліна, тому ми повинні вистояти при будь-яких умовах”, – наголосив Олександр Турчинов, закликавши всіх бажаючих записуватись до сотень самооборони, “які протистоять злочинцям, корупціонерам та провокаторам”.

Турчинов повідомив, що ще зранку від Майдану були направлені автобуси до округів, де проходять повторні вибори.

“Щоб всі фальсифікатори, тітушки і злочинці відчули дух Майдану, який не терпить брехні, фальсифікацій і провокацій”, – сказав він.

Окрім того, за його словами, Майдан сьогодні надихає не тільки всіх присутніх, “а й всю Україну і всі країни на боротьбу за свободу і демократію”.

Попередня

Резолюція Євромайдану “Про заборону Януковичу підписувати угоду щодо приєднання України до Митного союзу”

Наступна

«Розчищення» Євромайдану на вимогу Київради перенесли на 2014 рік