• 5 Грудня, 2021

Арсеній Яценюк вимагає відставки міністра культури та його першого заступника за погрози УГКЦ

Голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк вимагає відставки міністра культури України Леоніда Новохатька та його першого заступника Тимофія Кохана за погрози на адресу Української греко-католицької церкви.

Про це він написав на своїй офіційній сторінці Facebook.

«Вимагаю відставки Кохана, першого заступника міністра культури, й притягнення його до кримінальної відповідальності. Як громадянин, як політик і як вірний УГКЦ глибоко обурений погрозами, до яких вдався на адресу Церкви цей “гідний” нащадок Сталіна-Галана-Костельника», – зазначив Арсеній Яценюк.

«УГКЦ була є і буде! І не просто Церквою, а ангелом-охоронителем українського духу, як і УПЦ КП», – зазначив він.

За словами Арсенія Яценюка, покарання заслуговує і «шеф Кохана» міністр Новохатько: “Сподіваюся, він буде відставлений разом з усім урядом Азарова».

Міністерство культури надіслало главі Української греко-католицької церкви Святославу листа, в якому фактично погрожує УГКЦ судом через участь її духовенства в акціях протесту. Про це Блаженніший Святослав повідомив на прес-конференції. У документі за підписом першого заступника міністра культури Тимофія Кохана зазначено про можливість “порушення перед судом питання щодо припинення діяльності відповідних релігійних організацій”.

 http://batkivshchyna.com.ua

Попередня

Різдвяна акція підтримки Євромайдану в Києві

Наступна

Церква не є учасником політичних процесів, але вона не може стояти осторонь, коли її вірні просять про духовну опіку, – Патріарх УГКЦ