[an error occurred while processing the directive]

“Батьківщина” вимагає від ГПУ порушити кримінальні справи проти “Беркуту”

Партія “Батьківщина” вимагає від Генерального прокурора порушити кримiнальнi справи проти усiх працівників “Беркуту”, якi причетні до побиття та знущання над людьми. Вiдповiдне депутатське звернення направив народний депутат вiд фракцiї “Батькiвщина” Павло Петренко.

У зверненні зазначено, що у засобах масової інформації мiститься чисельна кiлькiсть вiдео, на яких чiтко видно, як працівники “Беркуту” знущаються над людьми.

Так, серед постраждалих від дій беркутівців затримані на Грушевського активісти Євромайдану, активісти Автомайдану та журналісти.

Це, зокрема, Михайло Ниськогуз, Ярослав Гончар, Сергій Сікорський, Кирило Бунтов, Дмитро Токар, Олександр Алекесандров, Олександр Кравцов, Анатолій Лазаренко, Олександр Шевченко, Андрій Шмуц, Микита Торський, Дмитро Баркар, Ігор Кобзар, Сергій Зелінський та інші.

“Такi дiї так званих “правоохоронців” – це кримінально каране діяння, це злочин, а злочинці мають бути покараними”, – наголосив Павло Петренко.

З огляду на це “Батьківщина” звернулася до Генерального прокурора з вимогою порушити кримiнальнi справи проти усiх працівників “Беркуту”, якi причетнi до побиття людей.

http://batkivshchyna.com.ua

[an error occurred while processing the directive]