• 21 Жовтня, 2021

“Батькiвщина” вимагає вiд генпрокурора звiльнити незаконно затриманих студентiв

ВО “Батькiвщина” вимагає вiд генерального прокурора негайно звiльнити незаконно затриманих студентiв. Вiдповiдне звернення направив депутат фракцiї “Батькiвщина” Павло Петренко.

Сьогоднi вранці в Подольському районі Києва невiдомi в цивiльному незаконно затримали шiстьох студентiв Киiвського національного унiверситету iменi Карпенка Карого – Вадима Ковальова, Данила Окунова, Юрiя Хробуста та Остапа Вакулюка. Особи решти зараз встановлюються.

Як згодом з’ясувалось, їх доправили до Днiпровського райуправлiння мiлiцiї.

Павло Петренко повідомив, що хлопцям інкримiнують участь у масових заворушеннях: «I це при тому, що вони є учасниками мирної акції і в жодних заворушеннях участі не брали».

«Фактично чинна влада повторює силовий сценарiй iз затриманням невинних громадян та таким чином намагається залякати найактивнiших учасникiв масових акцiй протесту – студентство. Так влада хоче показати, що вона готова до будь-яких дiй, в тому числi незаконних», – наголосив Павло Петренко.

За словами народного депутата, зараз  у Дніпровському вiддiлку мiлiцiї вже працюють адвокати Штабу нацiонального спротиву та спiльно з депутатами вiд опозицiї намагаються отримати допуск до затриманих.

Він також повідомив, що стосовно цієї справи народний депутат фракцiї “Батькiвщина”, голова комітету з питань освіти і науки Лiлiя Гриневич проводить зустріч із прокурором мiста Києва.

“Ми зробимо все можливе, щоб хлопцiв звiльнили якнайшвидше, і закликаємо громаду не пiддаватися на брудні залякування з боку влади”, – додав Павло Петренко.

 http://batkivshchyna.com.ua

Попередня

Рада ВО «Майдан» сформувала персональний склад групи для технічних консультацій з владою та затвердила директиви на переговори

Наступна

Учасники столичних акцій протесту потребують теплих речей та підтримки