• 18 Червня, 2021

На Кременеччині також почала “сипатися” партія Януковича. ОНОВЛЕНО

Депутатська фракція ВО ” Батьківщина” у Кременецькій районній раді звернулася до усіх членів Партії регіонів про необхідність саморозпуску районної організації однойменної партії.

За словами ініціатора звернення, керівника фракції ВО «Батьківщина» Світлани Федишеної, за останні дні саморозпустилися  депутатські фракції партії влади у Кременецькій районній та міській радах, про вихід з ПР оголосила значна кількість директорів загально-освітніх шкіл району. Безпартійними також стали голова та заступник голови Кременецької районної ради, а також керівник  колишньої фракції Партії  регіонів у районній раді, директор  місцевого медичного училища ім. А. Річинського.

Нижчеподане звернення вже оприлюднене у районній газеті ” Діалог”,  в ефірі районного радіомовлення та буде озвучене на найближчій сесії районної ради.

 Керівникамкомунальнихустанов, щоналежатьдообєктівспільноївласностітериторіальнихгромадсіл, містКременецькогорайонучленамПартіїрегіонів, усімпартійцям,щовходятьдоКременецькоїрайонноїорганізаціїПартіїрегіонів, таПолітичнійрадірайонноїпартійноїорганізації.   

 

Звернення

  

  Трагічний розвиток суспільно-політичних подій в Україні впродовж  останніх місяців, тривале небажання влади України іти на рівноправний діалог із суспільством, криваве протистояння із своїм народом, до якого вдався владний режим  Президента Януковича, призвели до невинних жертв серед мирних громадян і поставили країну на межу громадянської війни. Ми сподівалися, що на позачерговому засіданні Верховної ради України будуть зроблені перші реальні кроки на шляху примирення. Але цього не сталося.

Нині більшість українців – від Заходу до Сходу розуміють, що відповідальність за все, що робиться в державі – несе особисто Президент України Янукович В. Ф. і його політична сила –Партія регіонів. Адже саме її представники займають керівні посади на усіх щаблях владної вертикалі і переважної більшості  органів місцевого самоврядування.Кожен,хто сьогодні поруч із Віктором Федоровичем, хто і надалі залишається з ним в одній  політичній команді – всі автоматично підтримують те, що відбувається в Україні і несуть за це відповідальність.

Тому звертаємося до депутатів -висуванців цієї політичної сили, незалежно від обрання їх по багатомандатному чи мажоритарному виборчих округах, до керівників підприємств і установ Кременеччини, керівників  об’єктів комунальної власності , що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міст Кременецького району, рядових членів Партії регіонів:

Ви нині перебуваєте у лавах тієї політичної сили, котра узурпувала владу в Україні,яка відповідальна за кров мирних громадян. Ми пам’ятаємо час, коли більшість із вас під тиском, загрозою звільнення з роботи змушували вступати до лав правлячої партії, манили солодкими словами брехливої партійної пропаганди. Ви маєте усвідомити, що залишаючись в цій команді, – і на ваші руки ляже кров студентів, Героїв Майдану, тих українців, які вийшли на барикади боронити демократію, свободу і незалежність своєї країни, вийшли за своє майбутнє, майбутнє дітей. І не лише своїх, а і ваших також.  Бо Україна, як і мати, у всіх нас одна. І ця кров обпікає серця, бо вона не прощена як у Донецьку, так і у Львові, як у  Києві, так і у Кременці.

Ви можете зробити вигляд, що нічого не розумієте і нічого не можете зробити. Можете переконати себе, що, наче б то,  не причетні ні до чого, лякливо опускаючи очі. Ви можете і маєте право зробити свій вибір і надалі залишатися в цій політичній силі, прикриваючись словами, які нічого вже не означають.

Але  ми закликаємо вас зробити  інший вибір – на користь українського народу – відмежуйтеся від Партії регіонів, вийдіть із її лав  і прийміть рішення про саморозпуск районної партійної організації.  Бо йдеться не про питання іміджу, втрати влади чи впливу – це втрата людського обличчя і гідності.  Ви не маєте  більше права разом із своєю партією та президентом  вирішувати, в якій країні жити українському народові.

Він свій вибір зробив! Тепер вибір за вами!

       

Попередня

Суд поновив Хоптяна. Тернополяни продовжують чекати губернатора в ОДА

Наступна

Арсеній Яценюк вимагає від Віктора Януковича негайно підписати антидиктаторський закон