• 2 Липня, 2022

Суд поновив Хоптяна. Тернополяни продовжують чекати губернатора в ОДА

Тернопільський окружний адмінсуд скасував рішення сесії обласної ради про недовіру голові облдержадміністрації Валентинові Хоптяну.

Під час сесії, 25 січня за недовіру губернатору проголосувало 81  депутат Тернопільської обласної ради. Всього у залі були присутні 120 депутатів.

Раніше суд також призупинив дію рішень обласної ради про утворення загонів самооборони, створення Народної Ради та виконкому

Не зважаючи на рішення суду, тернопільські опозиціонери повідомили, що активна діяльність виконкому Тернопільської обласної ради, який був прийнятий на пленарному засіданні сесії облради, продовжуватиметься.

«Ми не визнаємо рішень суду, бо виконком політичний орган. Окрім того, всі рішення сесії були прийняті легітимно і скасовані судом лише з політичних мотивів», – прокоментував представник партії ВО «Батьківщина» Віктор Мартинюк.

До слова, вже упродовж тижня опозиційні активісти разом з жителями міста та області не покидають будівлі Тернопільської обласної державної адміністрації, де чекають прийому губернатора та відвідують його заступників і керівників обласних управлінь.

Працівники обласної ради, управлінь та відділів облдержадміністрації працюють у штатному режимі.

Наміру розходитися тернополяни не мають. Як повідомляють координатори штабу національного спротиву, будуть перебувати в ОДА доти, поки їх вимоги не будуть виконані.

Попередня

Влада продовжує терор проти народу, – заява Штабу національного спротиву

Наступна

На Кременеччині також почала “сипатися” партія Януковича. ОНОВЛЕНО