• 2 Липня, 2022

Увага! ОНОВЛЕНО

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» звертається до всіх засобів масової інформації, блогерів, активних користувачів соцмереж.

Декілька годин тому екс-редактор журналу “Кореспондент” Віталій Сич на своїй сторінці в мережі Facebook оприлюднив список депутатів від партії регіонів з їх особистими номерами мобільних телефонів.

Віталій закликав усіх телефонувати представникам провладної більшості, не перевіривши подану ним інформацію.

Звертаємо увагу журналістів та усіх користувачів соцмереж на те, що до  списку провладних депутатів випадково потрапила інформація (мобільний номер телефону) депутата від парламентської фракції «Батьківщина», голови Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василя Деревляного.

Просимо всіх, хто оприлюднив та перепостив згадану інформацію, видалити зі списку депутатів –регіоналів прізвище та номер телефону опозиційного депутата Деревляного Василя Тимофійовича.

Оскільки сьогодні звечора народний депутат В.Деревляний заступив на нічне чергування на Майдані у Києві, просимо не блокувати його засобів зв’язку, які можуть знадобитися в разі надзвичайної ситуації.

Прес-служба ТОО ВО “Батьківщина”

Щойно (23січня) на своїй сторінці у соцмеріжі Facebook, Віталій Сич оприлюднив вибачення за помилку, допущену у розповсюдженій ним вчора інформації:

“В список с телефоннымм номерами, распространенный и мною вчера, незаслуженно попали два депутата, которые не имеют отношения к ПР – Василий Деревляный и Людмила Денисова. Прошу прощения”.

 

 

Попередня

Юлія Тимошенко: питання стоїть жорстко – або вони, або Вільна Україна

Наступна

Депутати “Батьківщини” приїхали до райвідділку, де тримають побитих “Беркутом” автомайданівців