• 4 Серпня, 2021

Ще двом головам РДА на Тернопільщині депутати висловили недовіру

Вчора, 28 січня відбулася позачергова сесія Гусятинської районної ради, яка прийняла рішення про недовіру голові Гусятинської РДА – місцевому представникові партії влади.
За словами керівника фракції «Батьківщина» у Гусятинській районній раді Любомира Лівеля, вимога про скликання позачергової сесії була зареєстрована ще 3 грудня 2013 року. Оскільки голова районної ради (яку було звільнено, але через суд вона намагається відновитися на посаді) в двотижневий термін не скликала сесії, то депутати, згідно законодавства, 1\3 від загального складу, скликали позачергове засідання на 28 січня.
Як повідомив Любомир Лівель, недовіру голова Гусятинської РДА отримав за незадовільний звіт про соціально-економічний розвиток району на 2014 рік.
«Під час обговорення питання про соціально-економічний розвиток району на 2014 рік, депутати побачили надзвичайну схожість документу з минулорічним. Ознайомившись ближче, ми зрозуміли, що звіт не просто схожий, а практично ідентичним минулорічному, подекуди навіть дати не змінено. Коли з цього приводу у депутатів почали з’являтися запитання, голова райдержадміністрації втік з сесійної зали», – розповів представник «Батьківщини».
За рішення про недовіру голові РДА проголосувало 65 депутатів, що складає передбачені законодавством 2/3 голосів для автоматичної відставки.
6Вистачило депутатських голосів і для висловлення недовіри голові Монастириської РДА.

Таким було рішення позачергової сесії Монастриської районної ради, яка також відбулася вчора, 28 січня.

Попередня

Україна вшановує День пам’яті Героїв Крут. ОНОВЛЕНО

Наступна

Громада Тернополя закликала представників виконавчої влади краю виходити з ПР та писати заяви на звільнення