• 20 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко подала заяву про зміну режиму перебування у в‘язниці

Лідер опозиції Юлія Тимошенко подала до адміністрації Качанівської колонії заяву про зміну режиму перебування у в‘язниці.

Про це журналістам на брифінгу повідомив її захисник Сергій Власенко.

«Згідно з вимогами Кримінально-виконавчого кодексу, будь-яка особа, яка відбула третину свого покарання має право на полегшення режиму свого перебування, у тому числі можливість вільного виходу в м. Харків», – наголосив  він.

«Адміністрація Качанівської колонії не має права відмовити в задоволенні цієї заяви», –  наголосив  він і підкреслив, що захисту стало відомо про те,  що «завтра, 4 січня, адміністрація Качанівської колонії, всупереч законодавству планує відмовити Юлії Тимошенко у задоволенні її заяви».

«Вони хочуть це зробити утаємничено, незважаючи на те, що Юлія Тимошенко сьогодні подає заяву про те, щоб це розглядалося в її особистій присутності, або в присутності її захисників», – зазначив захисник лідера опозиції.

Сергій Власенко прогнозує, що «вони вчергове хочуть сфальшувати документи щодо неї, заборонити їй спілкування з людьми та пресою, зробити це таємно, робити це незаконно».

Сергій Власенко  також зазначив, що це термінова, «щойно отримана інформація».

Згідно ст.98, ст.99 КВК послаблення режиму, зокрема, означає право на необмежену кількість корострокових побачень, переведення у соціальний лікувальний заклад та можливість залишати в”язницю в межах населеного пункту, де  розташоване місце утримання та ін.

http://batkivshchyna.com.ua

Попередня

Опозиція вимагає від влади зняти міліцейські барикади з центральних вулиць столиці

Наступна

Дорогі тернополяни та гості міста з Різдвом Христовим!