• 26 Жовтня, 2021

Арсенія Яценюка обрано прем’єр-міністром України

Верховна Рада обрала Арсенія Яценюка прем’єр-міністром України.

За нього проголосували 371 народних депутатів.

Голова Політради ВО “Батьківщина” Арсеній Яценюк наголосив, що в запропонованому складі уряду немає жодного олігарха. «В уряді немає жодної людини, яка би йшла за якимось політичними торгами», – сказав він журналістам після оголошення кандидатів до складу уряду зі сцени Майдану.

Такого уряду, який зараз був запрезентований, не було ніколи за всю історію української незалежності. Уперше в історії України уряд формується таким чином», – додав він.

«Я можу наперед сказати, яка доля всіх членів Кабміну,  – це політичні камікадзе. Казна пуста, у ній боргів – 75 млрд доларів. Загальний обсяг боргових зобов’язань України -130 млрд доларів. Пенсії не платились в повному обсязі вже більш ніж місяць, золотовалютні резерви розграбовані. І зараз ми все робимо для того, щоб втримати ситуацію, і ми її втримаємо. У нас варіанту іншого нема», – наголосив Арсеній Яценюк.

“Вважаю, команда буде робоча”, – сказав Арсеній Яценюк.

Він також повідомив, що завтра буде презентована програма дій уряду: “Вона буде коротка, але чітка. Перше і основне завдання – зберегти і врятувати країну».

Арсеній Яценюк також зазначив, що планується ліквідувати міністерство доходів і зборів: «Ми не будемо роздувати штати».

http://batkivshchyna.com.ua

Попередня

Олександр Турчинов: Ми повинні провести парламентські вибори після президентських

Наступна

Тернополянину, постраждалому на Майдані потрібна допомога