• 29 Листопада, 2021

Важко поранили координатора тернопільського намету на столичному Майдані

Вчора активісти столичного Майдану, серед яких були партійці ВО “Батьківщини” з Збаражчини повідомили голові Збаразької районної організації ВО “Батьківщина” Олексієві Кондрацькому про пропажу Юрія Галенди.  Юрій є активним партійцем Збаразької районної оргазації ВО “Батьківщина” і знаходився на Майдані від самого початку.

З грудня, коли народний депутат України Василь Деревляний вистави намет Тернопільської області, де діяла його громадська приймальня, Юрій Галенда був старшим координатором цього намету.

Вчора, 19 лютого збаражчани, з якими був Юрій потрапили у сутичку, що виникла по вул. Грушевського у Києві.  Після сутички знайшлися всі окрім Юрія Галенди.

За словами Олексія Кондрацького, до Юрія не можна було додзвонитися і ніхто його більше не бачив.

До пошуків активіста підключився народний депутат Василь Деревляний.

Вже під вечір, вчора депутат знайшов пораненого Юрія Галенду в Київській лікарні №17.  Про знахідку одразу ж повідомили рідним.

Василь Тимофійович забезпечив Юрія усім необхідним та домовився про його транспортування додому. Зараз наш однопартієць знаходиться у стані середньої важкості, в нього поламані ноги та черепно0-мозкова травма, але життю, як кажуть лікарі, загрози немає.

Збаразька районна організація принагідно заявляє, що цинічний та брехливий сайт Провсе вкотре подав викривлену інформацію, в даному випадку, про знахідку активіста “Батьківщини” Юрія Галенду.

IMG_2461

На фото: Юрій Галенда крайній зліва у наметі Тернопільської області на Майдані у Києві 19 грудня цього року.

 

Попередня

Тернопільські «беркутівці» могли стати героями, а стали стали ганьбою загальнонаціонального масштабу. ФОТО

Наступна

Депутатів скликають у Раду, щоб зупинити війну режиму проти власного народу