• 17 Вересня, 2021

Визвольна боротьба набирає все більших масштабів

Про це зі столиці щойно повідомив народний депутат України, голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний.

«Сьогодні зранку, коли з порушенням регламенту та законодавства голова Верховної Ради та весь апарат відмовилися зареєструвати законопроекти опозиції про внесення змін до Конституції, сотні людей з Майдану рушили колоною до парламенту. Колону очолили половина депутатів від опозиційних фракцій, решту змушені були залишитися у сесійному залі, щоб унеможливити подальше порушення закону та заблокувати Раду», – розповів народний депутат.

За його словами, сотні тисяч громадян прийшли під стіни Верховної Ради, щоб підтримати опозицію та захистити законність, а правоохоронці проти них використали силу та бойову зброю.

«За вказівкою вищого керівництва держави, зараз правоохоронці стріляють у мирних мітингувальників вже не лишегумовими кулями, кидають у них різного виду гранати, труять газом. Троє людей загинуло від вогнепальних поранень, дуже багато постраждалих. Ці методи є не просто незаконними, а садистськими. Тільки-но на вулиці розпочалися сутички, всі депутати від Партії регіонів та комуністи почали втікати з сесійної зали як щурі», – продовжив політик.

Як повідомив Василь Деревляний, зараз продовжуються переговори опозиції з владою.

«Поки ведуться переговори, депутати від нашої фракції намагаємося бути там, де є необхідною наша допомога. Зокрема, намагаємося розблокувати доїзди швидких до місця сутичок, захистити мітингувальників, яких правоохоронці незаконно затримують та грузять до автозаків», – розповів депутат.

На переконання Василя Деревляного вся відповідальність за ситуацію лежить на президентові.

«Якщо Янукович не зупинить правоохоронців, не поверне до сесійної зали своєї фракції  та не будуть прийняті всі Постанови від опозиції – визвольна боротьба проти провладного режиму стане ще масштабнішою, а протести українців більш рішучими та радикальними. Закликаю всіх до активної боротьби з бандою нині діючого президента», – звернувся політик.

Попередня

У Тернополі оголошено загальну мобілізацію

Наступна

Депутати “Батьківщини” вирушили на Майдан