• 22 Вересня, 2021

Майдан скандував: “Юлі волю!”

Арсеній Яценюк передав вітання Майдану від Юлії Тимошенко. Він зазначив, що цього тижня разом із координатором Штабу національного спротиву Олександром Турчиновим зустрівся з Юлією Тимошенко: “Вона передає низький уклін та найкращі вітання і переконана в тому, що перемога за українським народом”.

Майдан зустрів ці слова скандуванням “Юлі – волю!”.

Арсеній Яценюк зазначив, що Юлія Тимошенко – “незламна жінка, незламний політик” -“передала свій план і своє бачення, як нам далі рухатись”: “Ми сходимось у всьому. Ми єдині у нашому прагненні побороти цей бандитський режим, відновити в країні демократію, надати українському народу право керувати у своїй країні”.

Він розповів про “політичний пакет” української опозиції: “Наше бачення наступне: ми прибираємо диктаторські повноваження цього президента і повертаємось до розподілу влад, який був передбачений Конституцією 2004 року. Ми як українська опозиція формуємо опозиційний уряд українського Майдану, уряд народної довіри”.

За його словами, уряд народної довіри “ставить для себе ключові завдання, які поставив йому на Майдані народ”: “Знищення корупції, покарання “Беркуту” і тих звірств, які чинились проти українців. Це завдання чесного і справедливого суду, роботи і заробітної плати для людей. Це завдання європейської інтеграції і підписання Угоди з Європою. Це – звільнення всіх політв’язнів і Юлії Тимошенко. І це завдання проведення чесних виборів президента”.

Він зазначив, що це спільне бачення трьох опозиційних партій: “Це наше спільне бачення разом з Юлією Тимошенко. Ми знаємо, як іти вперед. У нас є чіткий план і ми не відступимо від цього плану ні на крок”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

Попередня

У вівторок ВР має поставити на голосування постанову про відновлення редакції Конституції 2004 року

Наступна

Опозиція добилася звільнення побратимів, закриття кримінальних справ та збереження Майдану