• 8 Грудня, 2021

Розпочалася брудна інформаційна кампанія, спрямована проти Юлії Тимошенко

Прес-служба Партії “Батьківщина” заявляє, що після звільнення Лідера Партії «Батьківщина», колишнього прем‘єр-міністра України Юлії Тимошенко розпочалася брудна, очевидно зрежисована кампанія проти неї.

Сьогодні Телеканал «1+1» розмістив сюжет в кращих традиціях часів режиму Януковича для дискредитації Юлії Тимошенко, використовуючи неправдиву інформацію про її доньку Євгенію.

Подібні методи є огидними та такими, що суперечать принципам чесної журналістики.  В сюжеті не має жодного доказу того, що Євгенія Тимошенко проживала в  зазначеному готелі. Відео грубо скомпельовано для створення уяви у телеглядача про таке проживання.

Ми повідомляємо, що у ці дні  Євгенія Тимошенко  перебувала зі заздалегідь спланованим візитом у Римі для численних зустрічей з Віце-президентом Парламенту Італії Джанні  Пітеллою, Спікером Парламенту Італії Лаурою Болдріні та іншими італійськими політиками  з метою обговорення питань негайної імплементації  санкцій проти очільників режиму Януковича.

Це не перша така зустріч Євгенії з лідерами  країн ЄС та європейськими політиками. Зокрема, у лютому цього року у Мюнхені Євгенія Тимошенко зустрічалася з Міністром закордонних справ Італії Еммою Боніно та Міністром оборони Італії Маріо Мауро. Під час прес-конференції за підсумками цих зустрічей були  присутні представники 5-го каналу.

Відповідна новина була розміщена на офіційному сайті Партії Батьківщина 21 лютого.

Крім того, ми б хотіли наголосити, що з моменту ув‘язнення Юлії Тимошенко її родина не відзначала жодних свят, включаючи дні народження.

Нагадаємо, що у травні 2012 року Парламент Італії прийняв резолюцію по Україні із закликом звільнення Юлії Тимошенко.

http://batkivshchyna.com.ua

Попередня

Юлія Тимошенко після саміту ЄНП поїде до клініки «Шаріте» для негайного лікування

Наступна

Ведуться переговори з усіма можливими кредиторами задля допомоги Україні, – Голова НБУ