• 5 Грудня, 2021

Сесія Лановецької районної ради вимагає звіту голови РДА

Про це та інше йдеться у рішенні Лановецької районної ради від 31 січня.

Лановецька районна рада Тернопільської області

Шосте скликання

Двадцять шоста сесія

 

Рішення

від  30 січня  2014 року                                                          м. Ланівці

Про суспільно- політичну

ситуацію в Україні

Керуючись ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції депутатів районної ради, висловлюючи стурбованість щодо ситуації в державі, районна рада  

вирішила :

1.      Закликати всі сторони конфлікту до продовження переговорного процесу, пошуку мирних шляхів врегулювання глибокої політичної кризи, припинення насильства.

2.      Підтримати розгляд у Верховній Раді України законопроекту          № 4180 «Про внесення змін до Конституції України» .

3.      Підтримати  розгляд у Верховній Раді України законопроектів щодо призначення позачергових виборів президента та народних депутатів України, як один із шляхів виходу з політичної кризи.

4.      Рекомендувати Верховній Раді України розглянути питання щодо деполітизації органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування (крім виборних посад).

5.      Вимагати позачергового звіту голови Лановецької районної державної адміністрації щодо виконання делегованих районною радою повноважень.

6.      Звернутися до представників, членів Партії регіонів та Комуністичної партії України з пропозицією про добровільний вихід із членів партії та оголошення про саморозпуск місцевих партійних осередків на території Лановецького району.

7.       Висловити подяку жителям району, які долучилися до підтримки мирних акцій протесту.

8.      Рішення опублікувати в районній газеті «Голос Лановеччини»,         

    оголосити по районному радіомовленню.

9.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, громадського порядку і боротьби із злочинністю. 

 

Заступник голови районної  ради                            В.І.Дяченко

Кушнір Р.

Теслюк В.

Попередня

Світ перейшов від слів до діла

Наступна

Тернопільщина «прощається» з Партією регіонів