• 20 Січня, 2022

Суд визнав рішення Чортківської райради щодо недовіри голові РДА – законним

Сьогодні, 7 лютого Тернопільський обласний адміністративний суд прийняв рішення на користь Чортківської районної ради, більшості її депутатського корпусу та громади Чортківщини. Про це повідомив керівник фракції «Батьківщина» у Чортківській районній раді Віктор Шепета, який був присутній під час судового засідання.

«Сьогодні суд розглянув декілька питань, що стосувалися Чортківської районної ради. Рішенням суду, було скасовано проекти рішення сесії про легітимізацію Народної Ради та створення загонів народної самооборони на території району, зате, визнав законним рішення райради про недовіру голові Чортківської районної державної адміністрації», – розповів Віктор Шепета.

За словами політика, на розгляд справи до Тернопільського суду приїхала чисельна делегація з депутатів та представників громадськості.

«Враховуючи те, що досі всі рішення про недовіру головам РДА (та ОДА) в області суд скасовував, ми не особливо сподівалися на справедливість і по винесенню рішень щодо нашої справи. Вважаємо дане рішення невеличкою перемогою нашого краю у боротьбі з беззаконням, що чиниться в країні на догоду представникам антиукраїнського провладного режиму», – резюмував представник ВО «Батьківщина».

Попередня

У Будинку профспілок у результаті провокації від вибуху постраждала людина

Наступна

Терористом та екстремістом №1 в Україні є сам міністр внутрішніх справ Захарченко, – заява “Батьківщини”